Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ajánlanátok nekem teherbesesés...

Ajánlanátok nekem teherbesesést segítö készítményeket, pózokat? Esetleg valami jótanács?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Ffi



Póz: a partnered hátulról, Te pucsítva tartod a fenekedet, Ő telibe lövi a méhszájadat.....jobb ötletem nincs...

Készítményt nem tudok.

Más: semmi erőlködés, nagyon akarás, elsősorban kölcsönös örömszerzés legyen a cél, mert tudod nagy akarásnak...

2011. júl. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

tényleg jó módszer

vagy az, hogy te alul ő felül és akkor is "mélyen " megy beléd a pénisze

2011. júl. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a párna a fenék alá és legalább fél óra fekvés vált be.
2011. júl. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

gyertyaállás is eléggé jó..

de annyi úgyis megy beléd hogy sikeres legyen a baba

2011. júl. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utána próbáld legalább egy fél óráig "bent tartani" a katonákat (legjobb gyertyában, vagy felpócolva a derekadat) persze nem ettől leszel terhes, de kicsit besegít a gravitáció is! ezen kívül én 14. napig ittam a vénusz cseppeket (ehelyett jó a cickafarktea is), majd onnantól a palástfűteát! (ez persze 28 napos szabályos ciklus esetén) ha nem szabályos akkor peteérésig idd a cickát, utána a palástot! már most magzatvédő vitamin!


a peteérésed pontos megállapításához hőmérőzhetsz is!


és semmi stressz! és 8 hónap után estem teherbe, utolsó hónapban a fentieket csináltam, előtte semmit. és akkor volt 2 hét amikor nem is voltam dolgozni, szal a munka miatt sem idegeskedtem. nem tudom mi, de valami segített!


ja és a párod ne szaunázzon! :D


és a teák után olvass utána, mert nem mondom, hog yidd, csak hogy nekem nem volt rossz. de nem akarok "hülyeségeket" beszélni, mert mindenki szervezete más és más.

2011. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Annyival egészíteném ki az előtte szólókat, hogy utána ne zuhanyozzál vagy fürödjél meg legalább fél óráig!

2011. júl. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!