Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pocakosok! Próbáltátok már...

Pocakosok! Próbáltátok már tűvel és cérnával megjósolni a baba nemét? Bejött?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné: egy közepes hosszúságú cérnán kell lógnia a tűnek, és a has fölé lógatják. Magától kell megmozdulnia, és ha köröket ír le, akkor lány lesz, ha oda-vissza leng, akkor fiú.

Nektek mit mutat? Főleg ha már tudjátok a baba nemét.


Csak kíváncsi vagyok.



2016. febr. 4. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
50 százalékos a megbízhatósága, ami végül is nem rossz. :)
2016. febr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt karikagyűrűvel ismerem. Én azt gondolom poénnak remek, semmi másra nem jó. Egyébként 2 különböző nap csináltam különböző eredménnyel. :)
2016. febr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt a tűs verziót mèg nem olvastam.de mikor várandos voltam ès az uhk azt mondták lány utána nèztem ezeknek a jóslatoknak. Találtam egyett ami az volt hogy ha találok egy gombostűt fiam lesz.ez nem sokkal a 30 hèt előtt volt,ahol közöltèk hogy mègis fiam lesz. Ezt csak èrdekessèg kèp mesèltem.bocs h bemutatóterem a kèrdèsre válaszoltam.
2016. febr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mint írtam, csak kíváncsi lettem volna, kinek mi jön ki.

Tisztában vagyok vele, hogy babona.

Ennek ellenére van olyan családtagom, akinek minden esetben pontosa eredményt mutatott, ami öt gyereknél egész jó arány.


Aki kötözködni akar, azt nem tudom megérteni.

Korlátolt, humortalan ember.

2016. febr. 4. 16:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért töröltettétek az első válaszolót? Semmi bántót nem írt.
2016. febr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszek az ilyenekben, de poénból csináltam ilyet, bár én is gyűrűvel ismerem, illetve különböző nemet jósló horoszkópokat is megnéztem, minden ilyen létező babonás dolog kislányt jósolt. Fiam van!!!:)

Szóval ennyit erről.

Poénnak jó, de amúgy semmi értelme.:)

2016. febr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Első gyereknél végig kislányt mondtak, minden ultrahangon, (ott azt tippeltek, ahol eltakarta) ehhez képest a tű-cérna mindig kisfiút mutatott.

A szülés előtti ultrahangon (két nappal az időpont után, túlhordtam) mondta azt a doki, hogy reméli, nem vettem sok rózsaszínt, mert kisfiú.

Tényleg az.


Egy kis érdekesség a nagyvilágból...

2016. febr. 5. 14:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam ezt, mert nem hiszek a babonákban, viszont kijutott belőle másoktól. Volt aki a hasam alakja alapján lányt jósolt tutira, más a has alapján fiút. Más módszerrel 100% lányt mondtak, megint más babonával 100% fiút. Végül lány lett. Tehát elég sok babonát eltaláltak. Nyilván kettő közül 50% esélyük volt eltalálni.
2016. febr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!