Ezt hogyan képzelik?

Figyelt kérdés

"Szeretjük a rövid hajviseletet (a katonák is ilyet hordanak) és a nyári időszakban ez a leghigiénikusabb, de a tar kopasz fejbőr itt nem elfogadott, ezért senki se érkezzen kopaszon vagy nagy loboncos frizurával (kivéve a lányok)"


[link]


És egy betegség miatt kopi gyermeknek,hogyan magyarázzam meg,hogy nem mehet,mert a katona bácsik nem szeretik a kopaszokat???



2016. febr. 5. 13:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%

Ennek össz vissz az a lémyege hogy ne zúzasák le a gyerek haját ycsak mert ilyen tánorbe megy.

Én is voltam ilyen helyen vezető, és mésodik nyár után mi is kiírtuk a programba mert mikor 30totál kopasz kossrác áll előted, aminek a fele azért sír mert apa kötelezte, mert így kell, a másik fele meg azért mert viszket, csíp stb azért csak jelzed hogy ne már..

Egyébként nem kizáró ok...csak javaslat és kérés. Teljesen egyszerű a dolog jelzed az okoat és kész. Nem könyörögsz csak közölsz...

2016. febr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Engem is zavarna ez a fajta hozzáállás, így már nem sok kedvem lenne odavinni a gyerekemet. Valószínűleg megírnám nekik, hogy szerettük volna ezt a tábort választani, de számunkra meg az ilyen fajta kommunikáció a nem elfogadott, mivel a gyerek betegség miatt kopasz, így az ilyen megnyilvánulás eléggé sértő a számunkra.

És kész passz, én itt le is zárnám, keresnék másik tábort. Nem azért írnék, hogy "bekönyörögjem" a gyereket, mert a fene se akarná ilyen hozzáállás mellett odavinni, csak egyszerűen jelezni akarnám, hogy ezt azért gondolják át még egyszer.

2016. febr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
89%

Milyen hozzáállás? Ez nem gyöngyfűzőszakkör lenne, hanem katonai tábor, könyörgöm, a megszokottól teljesen eltérő fegyelemmel, szabályokkal, enélkül nem egészen lenne az, ami.


Nekem teljesen megdöbbentő, hogy valakinek gondot okoz egy telefon, a legkisebb nehézség,a kadály láttán besértődik, mint egy kisgyerek. Kérdés, hogy minek íródott ki ide ez a kérdés, itt nincs helye megoldási javaslatnak, csak fröcsögni kéne a katona bácsikra, hogy tényleg, hogy képzelik, hogy vannak nálunk szabályok, kérések....

2016. febr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
12%
Woohooo, hurrá, megint bejött :D Válaszolok egy kérdésre, arra, amit a kérdező kérdezett, de az a birkáéknak nem tetszik, ezért a válaszom NEM hasznos :D Gratulálok, az értelmi színvonal megint megmutatkozott, kedves anyucik!
2016. febr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
88%

Ne írj, tényleg sokkal könnyebb megsértõdni.

Egy ritka betegségrõl nem tudnak a szervezõk, de te sem tudsz ám mindent.

Vedd el a hülye félreértelmezett önérzeted miatt a gyerekedtõl még a lehetõségét is, hogy elmehessen. Ez igen, konstruktív hozzáállás!

2016. febr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen, a lepontozgatás is a könnyebbik vége a dolognak.:)
2016. febr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Túlgondolod! Dobsz egy két soros e-mailt, hogy ez a betegsége van a gyerekednek, ugye ez nem gond? És kapsz majd egy választ, hogy dehogy, szeretettel várják a gyereked.
2016. febr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, nem kell vinni a gyereket.
2016. febr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!