Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Még nincs egy eves se a...

Még nincs egy eves se a babánk de válni akarok mert tudom hogy megcsal. Elvehetik tőlem a gyereket?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok volt már öngyilkossági kísérletem és vannak szpiches betegsegeim vagdostam magam de a baba ota nem, nem nagyon akarok elni de a baba miatt elek.. Penzem van nekem is de neki több van. Ő nem iszik nem drogozik nem büntetett előéletű példaértékű az élete , ezzel szemben az enyém nem... Nem elrettentő példa de nem egy leány álom. Nyolc általánosom van. Neki sztem megvan az erettsegi. Biztos hogy lesz olyan tárgyalás hogy kinél maradjon a baba? Ti most a le irtak alapján kinek itelnetek a babat?
2016. febr. 7. 05:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Összeházasodtatok, de nem vagy biztos benne h van érettségije... Na ne
2016. febr. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Fogadj majd ügyvédet, szerintem szükséged lesz rá. Van esélyed, de neki talán picit nagyobb. Talán.

Kisbabát csak nyomós érvek miatt helyeznek el az apánál. Bizonyítanod kell,

2016. febr. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

2es vagyok. Hamarabb elküldte.

Bizonyítanod kell, hogy józan életét élsz, és megváltoztál. Hogy nem veszélyezteted a babát, jó helyen van nálad.


Egyébként tényleg megváltoztatál? Ismertem egy ilyen lányt, mint te

Az utcánkban lakott. A kisbabái miatt próbált megváltozni, de a rossz párválasztástásai mindig visszahúzták.

2016. febr. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Bocs, de én nem bíznék gyereket arra, aki öngyilkos hajlamú, "szpihés" (:D) beteg, vagdossa magát, ès nem akar élni.
2016. febr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az apa is azt akarja, hogy nála legyen elhelyezve a gyerek, akkor szinte teljesen biztos, hogy igazságügyi pszichológus szakértő lesz kirendelve, akinek a szakvéleménye lesz a döntő a bíró szemében. Persze tanúk is meg lesznek hallgatva, de ebben az esetben borítékolom a szakértőt.
2016. febr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Felcsináltatod magad vkivel, akiről annyit nem tudsz, hogy mi a végzettsége, ráadásul neked 8 általánosod van... Remélem elveszik tőled a gyereket, alkalmatlan vagy a nevelésére. Nem beszélve a pszichés problémáidról. Egyébként a tárgyaláson is 99%, hogy így fogják gondolni. Már ha igaz ez a történet, elég hihetetlenül hangzik "neki sztem megvan az erettsegi"....
2016. febr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Szép kis kapcsolat...szegény gyerek...
2016. febr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%

Most,így hétvégén beszabadulnak ide a gyerekek,tök jó. :)

Házid megvan?Felkészültél a holnapi tanórákra?

2016. febr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszoloknak a választ! A többi meg ássa el magát
2016. febr. 7. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!