Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jól gondolom, hogy 3. személy...

Jól gondolom, hogy 3. személy lehet a dologban?

Figyelt kérdés
Várandós kismama miért hagyja el a leendő apukát? hónapok óta a hibát keresi benne, néha egy napig "szereti", aztán másnap mindenféle ürügyekkel beleköt, megvádolja hazugságokkal, "féltékenykedik", majd hetekig szidja. Az apuka küzd, szeretne normális családot! Azt gondolja, hogy a kismamának valaki más lehet, és az befolyásolja, hogyan viszonyul az apukához.
2016. febr. 8. 00:28
 1/6 anonim válasza:
Lehet csak a terhességi hormon- és kedvingadozás.
2016. febr. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkabb a terhesseg rovasara irnam.
2016. febr. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
54%
Isten hozott a terhes férjek világában. Én is most tapasztalom ezeket a dolgokat és mit ne mondjak nem egy nagy élmény. Első körben hogy megnyugtassalak ha tuti tied a gyerek akkor nem hiszem hogy félremegy az asszony. Ha egy kicsit gondolkozol akkor kevés olyan faszi létezik aki szívesen nyakába vesz egy terhes nőt aki más gyerekét hordja. Ennek igen kicsi az esélye. A másik dolog a hormonok háborúja illetve maga a "nagyon terhes vagyok" életérzés. A legtöbb nőnek a fejében a terhesség mint valami extra különleges dolog szerepel. Ezzel nincs is baj. A baj akkor van ha ezt úgy éli meg mintha valami halálos betegségben szenvedne annak minden borzalmas tünetével. Most nem a veszélyeztetett terheségről beszélek. Ilyenkor az extra terhes kismama elvárja hogy a kispapa az mellett hogy ugyanúgy dolgozik mint eddig gyakorlatilag teljes egészében rendelje magát alá minden óhajának. Hiszen ő az aki most a kis trónörököst hordja és bizony ez irgalmatlan szenvedésekkel jár amit a férjnek mindennél jobban tudnia éreznie kell. Szóval ha te ezt nem érzed át kellőképpen ha te nem teszel meg mindent szerinte akkor bizony ez van amit írtál. Hiába érted hogy te mindent megteszel ez nem elég. Mikor elég? Valószínűleg nincs ilyen határ. Azt sem írhatom hogy állj a sarkadra és mond meg neki a magadét mert egyszerűen nincs értelme. Az extra terhes nőknek hiába mondod neki mindig igaza lesz. A jó az egészben hogy néhány hónap múlva elmúlik vagy átmegy extra leterhelt anyukája akinek nem segít a férje. 😃
2016. febr. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Bocs a helyesírásért telóról pötyögtem
2016. febr. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ú én terhesség alatt voltam ilyen eszement :)

Az első tünetek egyike volt még a pozi teszt előtt hogy meg tudtam volna ölni a férjem mikor mert magának venni egy könyvet a nászúton. És ez később csak fokozódott :)

Én bevallom elmebeteg voltam, magamaat nem tudtam elviselni egy egy józanabb pillanatban de úgy törtek rám ezek az érzésék olyan erővel ami ellen nem tudtam tenni :(

Ez van...

Szerintem nincs ott 3fél nincs ott semmi baj csak terhes a párod, szeret ő de ezek a szemét hormonok erősebbek az agynál :)

Kitartást

2016. febr. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, mégis jól gondolom! Többről van itt szó a hormonoknál
2016. febr. 10. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!