Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti milyen márkájú cumit,...

Ti milyen márkájú cumit, cumisüveget adtatok a babátoknak? Milyen gyakran cseréltétek?

Figyelt kérdés
Férjemnek az unokatestvére fogorvos és ő javasolta,hogy a lehető legjobbat vegyem az ilyen dolgokból és 2 havonta cseréljem vagy mikor már rág a baba gyakrabban .Mi avent vásároltunk mindenből remélem ez tényleg jó és valóban hasznos lesz 33 h.km
2016. febr. 9. 17:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
aventet az első fél évben, aztán egyel nagyobb aventet, aztán kb. 1 éves korától egy tomme tippeet, és egy NUK csőröst. Azóta ezeket használom, én nem cserélgettem, habár amiből a tejet issza, arra már szeretnék venni egy új kupakot, de még nem volt rá lehetőségem mert vidék és nincs bababolt, majd ha megyek be városba...szerintem hülyeség két havonta cserélni.
2016. febr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Aventet es nukot vettem. A fiam az utobbit nem szerette, utana mar csak aventet hasznaltunk. Az uveget eleinte min felevente csereltem mindenestul, mert a kifozes igenybe vette. Kesobb, amikor mar csak elmosogattam, de nem foztem ki, az uveget ritkabban, inkabb csak a cumifejet. Azt viszont azonnal, ahogy volt rajta serules. Ez max 3 honap hasznalatot jelent, mert a fiamnak masfel evesen mar teljes fogsora volt.
2016. febr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én avent-es csomagot vettem 2 kicsi, 2 nagyobb üveggel, a kicsiket egyszer sem használtam, a 2 nagyobb van használatban azóta is, csak dudlit cseréltem benne, hogy nagyobb lyuk legyen rajta, mondjuk már másfél éves, csak a reggeli meg esti tejitalát issza abból, amúgy csőrös üvegből iszik, én is hülyeségnek tartom cserélgetni az üveget
2016. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Avent cumisüveget használtunk, de nem szerettem. Cumiból nem márkához ragaszkodott a fiam, hanem egy bizonyos formához. Csak ilyen alakú cumit lehetett adni neki: [link]

Ez mondjuk pont egy NUK cumi azt hiszem, és abból volt a legtöbb, de bármelyik másik, ilyen alakú cumi ugyanúgy megfelelt neki. Gondolom azért, mert legelőször ilyet kapott. Ha másmilyet kap, akkor biztosan azt szerette volna, de nem volt ez tudatos döntés a részünkről, csak amikor vettem a legelsőt, akkor pont ilyenekből volt a legtöbb a boltban.

Nem tudom, milyen gyakran cseréltem, eleve nagyon sok cumink volt egyszerre, folyamatosan cserélődtek, mert sokat elhagytunk, azokat folyamatosan pótoltam. Lehet, hogy nem mindet cseréltük két hónap után, de nem is voltak olyan sokat használva. Mármint ha valakinek a babája két cumit használ folyamatosan, az gyorsabban elhasználódik, mint akié 10 cumit váltogat. Na, nálunk legalább ennyi volt forgalomban :D

2016. febr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Cumisuvegbol nem valt be sem az Avent, sem Tommie Tippie, sem Nuk, sem Dr Brown. Mam es Mimijumi ( ez osztrak ) valt ve.


Cuminak Mam es Nuk.

Havonta cserelem ujszulott kora ota.

2016. febr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A lànyom csak a Nuk cumit és a MAM cumisüveget fogadta el, màr nem emlékszem milyen gyakran cseréltem. Kaptunk 3 Avent üveget és egy cumit, nem kellett neki, de Nukból a cumisüveg, MAMból pedig a cumi sem...
2016. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mam cumi, cumisüveg. Kb 6 hónapos koráig havonta cseréltem a cumi részét. Később volt egy tejes, egy teás cumi. Nem emlékszem, innentől hogy cserélgettem, de már egyértelmű volt az elhasználódás, mert rágcsálta.
2016. febr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A fiunk csak a mam-os cumit,.cumisüveget fogadta el. Az elején cseréltük a cumikat, cumi részét az üvegeknek két havonta, mert úgy változik, aztán négy hónapos kora óta, akkor cseréltük.a cumikat, amikor elhasználódtak. Ez fogzás idején rövidebb idő volt, máskor hosszabb, látszott rajta, hogyha cserélni kellett. Cumisüveget majdnem két év után most cseréltük le, a cumi részét gyakrabban cseréltük.
2016. febr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én csak az elsőnél vettem Aventet,de nem vált be....a 2. és 3. gyereknél Tommee Tippee-t.Imádtam/imádom.A cumikat(játszó,etető)kb. 2 havonta cserélem.
2016. febr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Avent, Tomme Tippee és Mam cumisüveget használtunk, én mindet szerettem, a lányom is elfogadta őket. Talán a TT. volt a legjobb.


Cumiból Mam és Dm-Babylove cumik voltak, utóbbit sétához használtuk, mert a kicsi állandóan elhagyta őket, és a Mam-okat elhagyogatni drága mulatság hosszútávon .. az olcsóbbat nem bántuk, ha elveszett. :)

2016. febr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!