Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két után elfogadhatja még a...

Két után elfogadhatja még a másik fajta cumisüveget?

Figyelt kérdés

19 napos babám tápszeres. Nuk-ból kapja a tápszert, de szerintem sok levegőt nyel. Hallatszik is, hogy túl nagyokat nyelked, pedig 1-es üveget és cumit használunk.

A tápszert már lecseréltük HA-s ra, és kap angol vizet is. Mondta a védőnő,hogy bár egy hónapos kortól lehet adni, féladagokat adhatunk neki. Infacol nem vált be.

Arra gondoltam kipróbálnám a Tommee Tippee cumisüveget, de nem tudom elfogadná-e, és ugye nem két forint, talán az egyik legdrágább cumisüveg. Így is már megvettem az Aventeset az elején, azt egyáltalán nem fogadta el.

Van, aki később váltott cumisüveget és elfogadta a baba?


2015. okt. 25. 07:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a MAM-ra szavazok. Lányom szinte semmi levegőt nem nyelt,egyből el is fogadta. És a MAM termékektől 80%-al kevesebb a kólika.(hasfájás). Nem is volt semmi gond:-) Azóta is ezt használjuk (10hós)

Egyébként a lányom sem az Aventet sem pedig a tommi-t nem fogadta el.

2015. okt. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szoptatasi nehezsegek miatt eloszor csak vmi gagyi markaju cumisuvegbol etettem, mikor nyilvanvalova valt, h szukseg lesz cumisuvegre, beruhaztam egy Aventos csomagra, mert szeles a szaja, konnyebb volt adagolni a tapszert abba. Elsore elfogadta.

Utana kaptunk egy szelepes cumisuveget, ami a cicihez hasonlo techikat igenyel, azzal mar nem boldogult.

2015. okt. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elotte vegyel mam gumit, probald ki azt.

Irtad hogy vqn aventes uveged, az a mam gumival kompatibilis.

Legalabbis 6 evvel ezelott az volt.

En komplett avent keszletet vettem, mert a nagyobbik gyereknek az jo volt, de a kicsinek nem. Eszrevettem boltban, hogy a mam cumigumi kb olyan szeles, mint az aventes, vettem egyet es nagyon jo volt, utana az osszeset lecsereltem.


Ez nem nagy beruhazas, probald meg, ha nem jon be, akkor meg mindig vehetsz tommee-s uveget. Mellesleg megnezhetned, hogy az a gumi nem jo-e esetleg valamelyik uvegedbe. (Drogeriaban kb ossze tudod hasonlitani.)

2015. okt. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Tomme nalunk nem valt be, szerintem is probald ki a MAM- ot.
2015. okt. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hasfájós, vagy miért kapja az Infacolt meg az angol vizet?

Másfajta tápszerrel is?

2015. okt. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már a 2. gyereknél használom a TT üvegeket,és imádom!Én a 2.-nál váltottam Aventről a TT-re,és simán elfogadta.
2015. okt. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi!


Igen, hasfájós. Tápszert már cseréltük, mert HA-t kapott eredetileg.

Attól félek,hogy nem fog már más cumit elfogadni, csak a NUK-ot, de akkor veszek holnap egy MAM-osat és kipróbálom!

2015. okt. 25. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!