Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Katinka névről vélemény?

Katinka névről vélemény?

Figyelt kérdés
2016. febr. 13. 23:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%
Nem tetszik. Az osszes ilyen nevű no ellenszenves...
2016. febr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%
Szép név, és szexi.
2016. febr. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Egyik kolléganőmet így hívják, szegényke nagyon bugyuta, úgy szoktuk hívni, hogy Tinka.

Nekem emiatt már egy butácska valaki jut eszembe erről a névről.

2016. febr. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
aranyos név :)
2016. febr. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ismerek en is, illik ra, de szerintem gyerekes, felnottre nehezen vetitem
2016. febr. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, kicsinek persze de felnőttként nem... Külföldön, vagy külföldi által használni bonyolult...


En nem adnám de ha nektek tetszik az a lenyeg

2016. febr. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem inkább ne.

Engem így hívnak, de világ életemben utáltam, hogy így hívnak.:(

Hiába vagyok már felnőtt nő, de ott az a kicsinyítő képző a végén, valahogy mindig úgy érzem a nevem hallatán, mintha fel sem nőttem volna, illetve volt is több gondom vele papírügyek tekintetében annak idején, mikor még iskolába jártam, vagy vizsgára jelentkeztem. Mindig Katalinnak írtak és aztán mehettem rendezni a dolgokat, hogy de én Katinka vagyok és nem Katalin.

2016. febr. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nővérem után kapná a kicsi, nővérem szereti a nevét, azt nem szereti, amikor becézik. Ja és másodok név lenne neki (így szokás a családban, hogy a nagynéni keresztneve a születendő kislány második keresztneve lesz).
2016. febr. 14. 08:39
 9/21 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik és felnőttként is viselhető.


Kicsinyítő képző a végén: miért, a Mónika végén nincs? Mégis elég sok nő viseli ezt a nevet.

2016. febr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%

"Kicsinyítő képző a végén: miért, a Mónika végén nincs? Mégis elég sok nő viseli ezt a nevet.'

És attól, mert viselik, attól feltétlenül szeretik is, vagy szeretniük kell is? Nem azt mondtam, hogy más nevek végén nincs ott, csak nekem ott van és nem szeretem!

2016. febr. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!