Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Magnólia névről?

Mit gondoltok a Magnólia névről?

Figyelt kérdés
Második neve lenne a kislányunknak.
2016. jan. 31. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Őszintén?

Szörnyű, borzalmas.

2016. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem szép. A magnóliafa meg gyönyörű. Nem lehet minden kislány Hanna, ez meg ráadásul csak 2. név lenne.
2016. jan. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép.
2016. jan. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem speciel nem tetszik, de nem vállahatatlan. Mondjuk második névként óvatosan kell bánni vele, mert elég giccsessé tudja tenni az összhatást. Pl egy Kovács Amira Magnólia elég idétlenül hangzik, csicsás. De mondjuk a Kovács Anna Magnólia kifejezetten tetszik.
2016. jan. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Négyes, majdnem ráhibáztál!! :) Egyszerű és rövid a vezeték és az első keresztneve is, emiatt gondolkodunk egy második néven.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2016. jan. 31. 20:11
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik második névnek. :)

Elsőnek nem adnám, de másodiknak tényleg szuper. :)

2016. jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én már eleve azt sem értem, miért kell egy gyereknek két nevet adni. Nem pont elég neki egy? Miért nem adtok simán keresztnévnek különlegesebbet, ha már a vezetékneve annyira átlagos?

Egyébként nekem az a Paul Thomas Anderson film jut róla eszembe, amelyikben békák potyognak az égből (és az a címe, hogy Magnólia). Amúgy jó film, de névként elképzelni sem tudnám ezt a szót.

2016. jan. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a magnó és a magnum ugrik be először erről a névről, nem a virág.
2016. jan. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szép név nekem a magnoliafák jutnak eszembe azok meg szépek .
2016. febr. 1. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Második névnek szerintem is szép lenne.
2016. febr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!