Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik nevet választanátok?

Melyik nevet választanátok?

Figyelt kérdés

Sajnos a férjem vezetékneve elég gyakori (Tóth), ezért szeretnénk valamilyen különleges nevet adni a gyerkőcöknek. Férfiak közül amik tetszenek: Círus, Evariszt vagy Osszián, a női nevek közül meg Dzsamila, Vulfia és Szkarlett.


A férjem anyja persze ellenzi ezeket, de neki a Sára, Erzsébet meg a Mária elfogadható egyedül.



2016. febr. 14. 15:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Én nagyon liberális vagyok a neveket illetően, egy Fahéjra fel se húzom a szemöldököm, de ezek tényleg gázosak. A Béla is elég gáz a Tóth mellé, de a kettő között bőven van még választék.
2016. febr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Sose gondoltam hogy van olyan név amivel szembe a Bélára szavazok. 10 perce röhögök a Tóth Ossziánon, a Tóth Evariszt meg Jesszus, hát Ti igazán ki akartok cs*szni ezzel a szegény gyerekkel.
2016. febr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem közben leesett, hogy ez kamu kérdés. :)
2016. febr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kamu.


Végiggondolva, hogy a legtöbb megadott nevet rendesen ki sem lehet ejteni a Tóth vezetéknévvel, mert kiesik/összeolvad egy-két hang: Tóccirus, Tóto-sszián, Tóddzsamila, Tóckarlett. :)

2016. febr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Tóth Gábor Tamás

Tóth Máté Levente

Tóth Patrik Bence

Tóth Ervin Richárd

Tóth Vince Attila


Tóth Eszter Sára

Tóth Éva Teodóra

Tóth Anna Lívia

Tóth Veronika Nóra

Tóth Lilla Zsófia


Rengeteg szép név van, bőven lehet válogatni és a János-Pál-Jenő-Béla, illetve Erzsébet-Ilona-Teréz nevek nem határolják körbe a lehetőségeket.


Amiket ti felsoroltatok az mind egytől egyig borzalom, a végtelenül egyszerű vezetéknévhez pedig kifejezetten nevetséges és szánalmas. Mondom ezt úgy, hogy egyébként nekünk pont ugyanehhez a vezetéknévhez kell nevet választani.


Mi úgy oldjuk meg, hogy két keresztnevet adunk a gyerekeinknek.

2016. febr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elkezdtem olvasni a neveket már kibukott nálam az egész. Kamu!! Nagy kamu!
2016. febr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Béláim az Úrban! Tútoltátok ezekkel a nevekkel, de rég nevettem ekkorát!!!! Made my day!
2016. febr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Ilyen vezetéknévhez szláv utónév illik. Pl. Borisz, Naggya,,stb.
2016. febr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
A Máriát választanám, s Miának becézném.
2016. febr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a kedves mamanak. Neked borzalmas izlesed van, hallgass az anyósra😉
2016. febr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!