Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Reggel szoptathatnák ilyen...

Reggel szoptathatnák ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Már meg ette a vacsora adagját a babám legközelebb reggel fog szopizni ha most megiszok egy üveg alkoholos pezsgőt akkor inkább hagyjam a reggeli szopizást?
2016. febr. 18. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Ugye, csak egy pohárra gondoltál, nem üvegre?

Ha nem írtad el, akkor az egész napit kihagynám.

De asszem a pohárnyi után is.

Meg hát ugye: mennyi idős a baba? Eszik mást is?

2016. febr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
14 hónapos már eszik mindent
2016. febr. 18. 21:11
 3/8 anonim ***** válasza:

akkor már nem lételeme az anyatej, nyugodtan adj neki reggel tejitalt, tápszert, tejet (ha már be van vezetve).

Az üveg pezsgő elfogyasztását határozottan nem ajánlom, főleg nem cca 2 év kihagyás után :]

2016. febr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

1 pohár pezsgö még oké, na de egy üveg?! Mi van ha éjjel valamiért felriad, te meg full ki vagy ütve? Attól hogy jó alvó bármikor elöfordulhat. Max 1 pohárral innék.


Ja és *szoptathatnék...

2016. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én először a gyerkőc 1 éves korában ittam alkoholt a terhesség és szülés után. Este szopott, letettem aludni és megittam 2 pohár pezsgőt a férjem szülinapja alkalmából, de legközelebb csak következő este szoptattam, addig kapott más ételeket. 1 üveg pezsgő kissé túlzásnak tűnik számomra, biztosan nem szoptatnÉk reggel.
2016. febr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha tenyleg egy pohár, akkor az nem megy at az anyaatejbe.


( raadasul nem tudom, ki szoptatott a válaszadók kozul, de nekem mindket gyerekem 70-80% anyatejjel táplált volt Ennyi idosen...

2016. febr. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Mi fontosabb, a pezsgőzés vagy a gyereked etetése?

Remélem, az üveg csak elírás...

2016. febr. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
11%

én simán söröztem, boroztam picibaba mellett is. nem ész nélkül, de ha a társaság, esemény úgy kívánta, megittam 1-2 pohárral. mondjuk terhesen is.


lehet, ettől olyan okos a gyerekem? :D


nyugondtam szoptathatsz reggel, ha este, tehát 8-10 órával előtte megiszol néhány pohár pezsgőt.

2016. febr. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!