Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti visszamennétek a helyemben...

Ti visszamennétek a helyemben dolgozni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
10 hetesen volt egy nagyon erős vérzésem, kórházban voltam pár napot, szerencsére a baba megmaradt. Mostmár 18 hetes vagyok, panaszom nincs. Állómunkám van, hajolgatni kell, néha megemelni max 5-10 kgos dolgokat.

2016. jan. 20. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem mennék vissza.
2016. jan. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogy mennék. Ha eddig nem lett volna gond, akkor sem, de így, eszembe sem jutna.
2016. jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 12. hetben volt reszleges lepenylevalas, utana 4 hetig lehettem tapoenzen es visszamentem dolgozni, mert szerencsere minden rendben volt.

Mondjuk mi nem Magyarorszagon eltunk es alapvetoen terhesseg miatt nincs tappenz, mivel mar rendbejottem, igy vagy visszamentem, vagy felmondhattam volna. Bar a tappenz nagyon keves volt, emiatt sem erte volna meg maradni, a baba megszuletese utan is buktam volna minden juttatast.

Nekem is allomunkam volt huzohazban.

De en nem emeltem, mar a terhesseg elejen mondtam, hogy azt most csinalja mas.

2016. jan. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem .
2016. jan. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem mennék.
2016. jan. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most nincs panaszod, de megemelsz pár 10 kilós ládát, és garantáltan lesz, a gyerekedet veszélyezteted vele. Megér neked ennyit a munka?
2016. jan. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!