Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 46 m2-en hárman? 2 szobás...

46 m2-en hárman? 2 szobás lakás, konyha külön van.2 felnőttnek és egy gyereknek elég?

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 10:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a férjem szintén szokott éjszakás lenni szóval nekunk nem lenne elég. 2 szobás + nappalis emiatt mivel a babaszoba nem túl nagy, ébrenléti időben a nappaliban vagyunk de apának is kell valahol aludni.

3 szobásunk van plusz nappalis de tervezünk még egy babát.

2016. febr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%
1 éves korig oké. Utána már biztosan nagyobb lakásba költöznék.
2016. febr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mi is ilyenben lakunk. Szerencsére a kislányom nagyon jó alvó, lehet mellette bármit csinálni, övé a kicsi szoba. A férjem pedig külföldön dolgozik, szóval inkább kettecskén vagyunk sokat.

Viszont azt észrevettem, hogy mióta gyermekem van, sokkal háklisabb vagyok a panel és a szomszédok zajaira. Nehezebben viselem, nehogy felébredjen a gyerek stb...

Mire vissza kell mennem majd dolgozni muszáj lesz költöznünk, más megyébe kell mennünk, de nem is bánom, egyre nehezebben birom a panelt. :)

2016. febr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
54 nm-es kétszobásban kezdtük úgy, hogy a kisebbik szoba még nem volt kész, és nem is volt rá szükség a gyerek egy-két éves koráig.
2016. febr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekünk kb. ekkora van, talán megvan 50 négyzetméter. 7,5 hónapos a gyerek, már bejárja a lakást, de én azt mondom, nekünk elég. A kisebb szoba az övé, úgyis csak alszik a szobájában, játszani a mienkben szokott, kvázi ebben élünk. Na, itt mondjuk lett szép nagy területen habtapi a szőnyegen, játékosdoboz, ugye mikor játszik, akkor szétszórva a játékai stb., de minket nem zavar. Konyha, fürdőszoba, előszoba van még. Mondjuk mi nem is feltétlenül igényeltük a nappalit, mindketten úgy nőttünk fel a férjemmel, hogy nem volt, a szülők szobája volt a játszótér kezdetben, aztán nagyobb korban a gyerekszoba. Nálunk amúgy apa 24 órázik, ha alszik napközben, akkor a gyerekszobában szokott, van egy fotelágy bent.
2016. febr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel semmi gond nincs. Jut külön szoba a gyereknek, meg a szülőknek, így ez teljesen jó. Oké, az még jobb lenne, ha lenne külön egy nappali is, de rengeteg család él úgy, hogy a nappaliban alszanak a szülők, mert nincs ennyi szoba. Nálunk is két szoba van, mi, szülők alszunk a nagyban, kinyitható sarokkanapénk van, napközben nem is úgy néz ki a szoba, mint egy háló, hiszen össze van csukva az ágy. Nemsokára költözünk háromszobásba, de akkor is ez lesz a felállás, mert közben született kistesó is. Tehetnénk a két gyereket közös szobába is, és akkor lenne hálónk, de mivel nagy a korkülönbség (több, mint 8 év), ezzel inkább nem szívatjuk őket, nekünk meg jó így is, megszoktuk már ezt a felállást.
2016. febr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Cserélnék veletek. Én párommal éltem 1 szobásban, most meg egyedül egy 2,5 szobásban.
2016. febr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!