Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamafotózáshoz milyen...

Kismamafotózáshoz milyen ötleted van?

Figyelt kérdés

Nem profi fotós fog pocakos képeket készíteni rólam, hanem az egyik barátnőm, akinek hozzám hasonlóan szintén nincs még tapasztalata kismamafotózásban.

Nézegettem már sok képet, de még nem találtam meg azt, ami nekem is jól állna.

Valahogy nekem a cuki fotókról az jut eszembe, h biztosan kislány van a pocakban.

Én magam nem vagyok vagány típus, de kisfiút várok, és emiatt úgy érzem, hogy nem valók nekem a tüll szoknyás, sok virágos, masnis képek, amikből olyan sokat láttam.

Segítenétek kisfiús mamik, h nektek milyen volt, ti milyet szeretnétek?



2016. febr. 26. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Most beírtam a google-be, hogy pregnant photos, és nem csak virágos, masnis, tüllszoknyásakat adott ki.


Szerintem ott nézelődj. Én nem csináltattam ilyesmit, és nem is csináltatnék, de ha nektek ez tetszik, akkor érdemes szerintem körülnézni több nyelven a képek között.


Nem tudom pl. hogy ruhában akarod-e, vagy a hasadat meztelenül, legyen-e rajtuk a férjed is, vagy korábbi gyerek esetleg. Ezeket csak te tudod kiválasztani.:)


37hkm

2016. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem mindig is tetszettek az olyan képek,amikor a kismama egy ruhácskát tart a hasa elött az egyik képen,a másik képen meg ugyanabba a ruhácskába van a pici baba. A kép második feléhez várni kell míg megyszületik,de nekem nagyon bejönnek a ilyenek :)
2016. márc. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült a terhes fotók?
2023. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!