Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 8 napja késik de a terhességi...

8 napja késik de a terhességi teszt negatív?

Figyelt kérdés

A menstruációm már hónapok óta 1-1 nappal később jött meg mint szokott de most 8 napja semmi.

ma a 8.napon teszteltem de az eredmény erős negatív.

Telefonáltam a kórházba még pénteken hogy akkor 5.napja nem jött meg ezért bemehetnék -e hétfőn vizsgálatra de a nő akivel beszéltem leordította a fejemet hogy be ne menjek hanem teszteljek és ha pozitív akkor a teszt után 2 héttel telefonáljak és kérjek időpontot.

Mintha nekem ezt magamtól tudni kéne...?

NA de a kérdésre vissza térve, mi lehet akkor ez ?


2016. febr. 29. 15:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy fontos-e de most jutott szembe hogy pár napja estére feljebb megy a testhőm. Párom is észrevette hogy meleg vagyok lefekvés előtt.
2016. febr. 29. 15:54
 2/3 anonim válasza:

8 nap késés egyáltalán nem ritka jelenség, főleg ha amúgy is hajlamos a késésre a ciklusod az utóbbi időben. Ilyen esetben nem érdemes kórházba menni, hiszen nagyon valószínű, hogy nincs semmi bajod. A nővérnek nézd el a türelmetlenségét, agyondolgozzák magukat és a legkevésbé az hiányzik nekik, hogy olyanok tartsák fel a sort akiknek valójában nincs szükségük orvosi kezelésre.


Arról nem tettél említést egyébként, hogy van-e okod aggódni (vagyis az előző hónapban volt-e példa védelem nélküli együttlétre), szóval csak feltételezni tudom, hogy lehetett, ha már ennyire aggódsz. Mindenesetre ha a teszt negatív, akkor nincs ok a pánikra. Várj türelmesen, és ha további egy hét múlva sem jön meg, akkor ismételd meg a tesztet.


Egyébként nekem 16-17 éves korom körül (szűz voltam) vagy fél évig nem jött meg, valószínűleg stressz miatt, aztán szépen helyreállt magától.


Összefoglalva, nyugodj meg, és várj szépen.

2016. márc. 4. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi megjött végülis :) antibiotikumot szedtem mert beteg voltam . miután elfogyott a gyógyszer rá 2 napra megjött :)
2016. márc. 5. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!