Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tetszik nektek a Hajnalka...

Hogy tetszik nektek a Hajnalka név? Szerintetek lehetne adni ezt a nevet a Fekete vezetéknév után, vagy nem igazán jó ötlet?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok erről? Adnátok vagy inkább nem?

2016. márc. 1. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Én nem adnám, legfeljebb úgy, hogy a Hajnalka lenne a második név. Ismerősöm Fekete Dália, és utálja.
2016. márc. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Nekem becézett végződéssel nem tetszi. Úgy, hogy Hajnal már sokkal jobb.
2016. márc. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Nekem tetszik...szerintem semmi gond vele :)ha ragaszkodtok ehhez a névhez miért ne.jól is hangzik...
2016. márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép név, de egyetértek az első hozzászólóval - ehhez a vezetéknévhez ennél neutrálisabb nevet választanék. :)
2016. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem jó választás, mert beszélő név.

Szerintem is maximum második névnek lenne célszerű ezt választani.

A másik ami miatt nem választanám, hogy nagyon pattogós, mivel a vezetéknév 3 szótagnyi "e", a keresztnév 3 szótagnyi "a".

2016. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
Nem adnám, nekem ez a név r.i.b.a.n.c.o.s.
2016. márc. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A Hajnalka még lehetne jó, bár én magam nem adnám ezt, viszont ezzel a vezetéknévvel határozottan nem jó..


A Csillag, Virág, Rózsa, Hajnalka, stb..ezek nem jó párosítások. Normális nevet válassz neki.

2016. márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nagyon tetszik, én adnám a helyedben.
2016. márc. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szép név, de ezzel a vezetéknévvel én sem adnám, vagy ha igen, akkor második névként. Egy két szótagú név középre jól hangzana, pl. Fekete Réka Hajnalka.
2016. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mitől r,ibis egy név??? Ismertél egy r,,ibit,akit így hívnak?? De atóól nem a név lesz az! Illetve ilyen alapon az összes név ri,,bis lehetne...
2016. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!