Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ízű az anyatej?

Milyen ízű az anyatej?

Figyelt kérdés

Régóta kíváncsi vagyok rá, gondoltam, majd a sajátomat megkóstolom. Aztán nem tudtam szoptatni, így kimarad.

Aki esetleg megkóstolta, milyen ízű?


Arra emlékszem, hogy 6-7 éves lehettem, amikor vendégségben mondtam, hogy szomjas vagyok, a vendéglátó pedig mondta, hogy szolgáljam ki magam a hűtőből. Megláttam egy pohár tejet, megittam. Később a pohár láttán csapott a homlokára, hogy bazz, az lefejt anyatej volt. Annyi maradt meg, hogy finom volt, de részletek már nem.


2016. márc. 2. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
A férjem szerint olyan, mint a vaníliás tej. A nagyobbik fiam szerit (naná, hogy megkóstolta) egyszerre finom is, meg undi is. Szerintem csak egyszerűen rossz ízű, de az az igazság, hogy én a sima tejet is utálom. Kicsit édeskés, de amúgy olyan seízű.
2016. márc. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kutyának gyerekkoromban adtunk cukrozott-vizezett tehéntejet, anyám megkóstolta, szerinte az volt anyatej ízű. Ezt a felcukrozottat én is megkóstoltam akkor.

Ugye én hiába kaptam anyatejet, az első hónapjaimra nem emlékszem.

2016. márc. 2. 10:12
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Mint a kávétejszín.

én mindig megittam, ha fejni kellett... a gyerek nem fogadta el úgy... és hát minden cseppje aranyat ér :D

2016. márc. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én megkóstoltam, és szerintem is kb. kávétejszín szerű, de valahogy olyan érzetre, ami miatt írnál a vendégkönyvbe, ha azt kapnád az étteremben a kv-dhoz:D
2016. márc. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kissé édeskés, de nekem egyáltalán nem ízlett (sajátomat kóstoltam csak).
2016. márc. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is csak a sajátomról tudok nyilatkozni,mindhárom gyerekemet szoptattam.Édeskés,de nekem egyáltalán nem ízlett.Igazából nem is értettem mit imádnak rajta annyira a gyerekeim(a legkisebb 2 éves koráig szopizott)
2016. márc. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
Összesen közel 2,5 év szoptatás áll a hátam mögött, de képtelen voltam megkóstolni a saját tejemet... Undorodtam tőle. Egyszer a számra fröccsent fejés közben, akkor éreztem, hogy rettentő édes,de kicsit "fura" mellékíze van. Csak akkor innám meg, ha a szomjan halás fenyegetne:-)
2016. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!