Miért is van ez így?

Figyelt kérdés

Nem provokációnak szánom,hanem valóban érdekel!!!!


Hogy van az,hogy "A nő teste,a nő döntése." alapon,ha a nő terhes lesz és el akarja vetetni,akkor ezt az apa beleegyezése nélkül is megteheti és az apa semmi jogi úton nem tudja megakadályozni. DE!!!!! Ha az apa szeretné az abortuszt és a nő nem,akkor sem tud mit tenni. Sőt,a nő miután megszül,jogi úton kérheti a gyerektartást,holott a férfi közölte,hogy nem kell a gyerek. És erről sem nyilatkozhat jogilag,hogy ne kelljen fizetnie.


Őszintén,ez nem egyoldalú? Persze tudom,sok nő most a torkomnak ugrik,de a nők gondoljanak bele,hogy mi lenne,ha a fiuk fizetne 8-10 helyre gyerektartást.



2016. márc. 5. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert a nőknek több joguk van ebben a kérdésben. Azt mondják, hogy a férfi is ott volt, amikor megcsinálta a gyereket.Ami igaz is. Ha egy férfi nem akar gyereket, akkor ne bízza a védekezést a nőre, hanem védekezzen ő.
2016. márc. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

FÉRFI: gumi,kihúzás,szopatás/anal,...ennyi. (Most a kísérleti oltásokat hadjuk!)


NŐ: tabletta,pesszárium,spirál,spermaölő hab,női óvszer,esemény utáni,szopás/anal.


Nekem úgy tűnik,hogy a nőnek több módszere van!

2016. márc. 5. 09:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezen hiába agyalsz. Minden nő kezében ott ez a lehetőség, és van is aki él vele, gerinctelen módon. Hidd el, az ilyet nem érdekli hanyfajtakeppen vedekezhetett volna, csak tartja a markát. Az élet ilyen, a nők felelőssége a gyermek, és ez addig így is lesz, amíg a pasik nem novesztenek méhet. Tudom az élet igazságtalan, de akár évekig is rágòdhatsz ezen, a nő nő marad, aki képes életet adni egy másik embernek, annak minden árnyoldalával és pozitívumával együtt. Amíg egy férfi erre nem képes, addig felesleges ezen pörögni. Evmilliok óta így működik, baratkozz meg vele.
2016. márc. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!