Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt valaki aki a brendonban...

Volt valaki aki a brendonban vette meg a baba kelengyét? Mekkora összeget költötettek? Vagy máshol?

Figyelt kérdés
Bútort is szeretnénk venni, így összesen 780 ezerre jött ki. Ebben minden benne van.
2016. márc. 6. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
brendon a legdrágább,más bababoltok is hirdetnek akár komplett szobákat is,reálisabb áron.
2016. márc. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Brendonból is vettünk pár dolgot, de nem egy boltból szereztünk be mindent, hanem a netet böngészve mindent ott, ahol leginkább megérte.


Nem költöttünk 780 ezret, a töredékét sem. Ellenben azóta havi 80-100 elmegy, mert fejlesztésre, gyógytápszerre kell költenünk.

2016. márc. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kéne egy üzletben megvenni mindent...


Mi a kiságyakat, kókuszmatracokat, hordozót vettük Brendonból, meg néhány babaruhát, lepedőt, ilyesmit. De a pelenkázó asztalaik pl. nem tetszettek, azt máshol vettük meg, a babakocsit szintén.

Én inkább a kismama ruháikkal voltam elégedett, elég sok mindent vettem náluk, nagy és szép a kínálat általában.

2016. márc. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A teljes kelengyet ennyibol kihoztad a Brendonban? Babakocsistol, butorostol, kengurustol, pihenoszekestol? Te nagyon ugyesen csinalsz valamit.:)
2016. márc. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazából nem merek csak úgy rendelni. Szeretem látni amit megveszek. Hozzam helyileg a Brendon van közel.


Nem nincs benne se pihenő szék, sem kenguru.

Kengurut amúgy sem használnèk, csak kendőt. Pihenő székre pedig egy csecsemőket nem hiszem, hogy szüksége van.

Amúgy igen, kijött ennyiből. Nem 500 ezres babakocsit veszünk.

2016. márc. 6. 14:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi pl a gyönyörű új Bebetto babakocsinkat a bolti 150 000 helyett 65 000-ért vettük, mert van egy feketén ezzel kereskedő házaspár jófogáson, többféle komplett Klups bababútor szettet is árultak, természetesen azt is jóval olcsóbban, igaz mi kombibabaágyat rendeltünk a Csepel bababoltba 60 000-ért(kókuszmatrac is az árban volt). A brendonban csak Nuk üveg cumisüveget és babakádba babatartót vettünk. A nagyobb méretű babafürdőkád állvánnyal 9000 volt a Faktum bababoltba. Vettünk egy a mi bútorunkhoz és a kiságyhoz is passzoló nagy szekrényt is, az 40 000 volt(egyelőre velünk lesz egy szobában, amíg el nem költözünk). A mellszívót szerintem olcsóbban is megúszhattam volna, de felénk nincsenek bababoltok sajna az 11.000 volt kétfázisú kézi Lansinoh, cumisüveggel. A DM-be vettem. Ruhákat nem sokat vettünk újat, mert még az én és öcséim babaruhái megvannak, valamint turiban vásároltunk sokat, jó állapotúakat, röhejes áron. Vettünk még tündéri leakciózott ruhákat a Tescoba, a Lidlbe is sok mindent vettünk, valamint a piacon rendeltünk magyar gyártótól kezdő újszülött ruha készletet. Szóval én sokkalom a 780-at, de nyilván, mindenki maga tudja mit enged a pénztárcája, mi sajnos nem engedhettük meg magunknak.
2016. márc. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!