Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire érdemes aventes...

Mennyire érdemes aventes tejtároló poharakat venni? (most akciós a brendonban)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha még egy sincs, akkor szerintem érdemes lehet - bár nem tudom mennyibe kerül. Amire én használom: beleteszem a lefejt tejet és megy a fagyóba. Utána átrakom a fagyott tejkorongot zacskóba - különben tele lenne a fagyónk avent poharakkal :). Aztán abban melegítem a tejet mikróban. És mióta kanalasat is kap a babám, abba teszem, amit elkészítettem és abból eszünk - így látom a mennyiséget is, hogy mennyit eszik meg.


Persze mindezt bármi más edénnyel is meg lehet oldani. Én szeretem az Avent poharakat. Ja, és a fiam is, mert egy elrepedt és azóta az a cumitartó dobozunk, amit imád rágcsálni és csörgetni a lurkó.

2010. ápr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van 10 darab, szeretem is, de meglennék nélküle is. Amikor még fagyasztottam az anyatejet, azt inkább patikai gyógyszeres üvegben tettem el (az olcsóbb). Az aventes dobozkák egy részét kis adag kaják lefagyizására használtam, most pedig forralt vizet és bébikaját tárolok bennük.
2010. ápr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem sok van belőle, én nagyon szeretem! Nem tudom, hogy érdemes-e a brendonban venni, még ha akciós is, mert máshol akció nélkül is olcsóbban meg lehet kapni. A szaküzletük Bp-en a Mexikói úti földalatti végállomástól nem messze van. Érdemes akár oda is elmenni, ha Bp-iek vagytok!

A kérdésre visszatérve, én még most is sokat használom, igaz a 240 ml-eseket többször. A lányom (15 hós)abból kapja reggel és este a tejet. Nem kellett vennem külön cumisüveget. Nagyon praktikus, mert bele fér a kezem és könnyen el tudom mosogatni is.

2010. ápr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy halom, mondjuk en kaptam oket, de, ha megteheted vegyel, mert nagyon praktikusak, főleg, ha avent cumisuveged is van, amivel ossze tudod "szerelni"... Vagy kesobb mikor mar melletaplalod, azokat s kajakat is tarolhatod benne...
2010. ápr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én imádom őket. Sok mindenre használom:

- Bébikaját fagyasztottam le benne (főzelékek, gyümölcspüré), mert volt, hogy több adagot csináltam meg egyszerre

- Cumit tároltunk benne

- Az én lányaim nem cumisüvegeztek, mindig pohárból szeretettek inni. Ebben hordtuk a teát, vizet, mert csak lecsavartam és ihattak is.

- Most már nagyok a lányaim, ezért apa használja őket, abban hordja az ebédhez a kiegészítőket (tartás mártás, befőtt, tejföl)

Tehát hiába már 4 évesek a lányok, nálunk még mindig napi használatban vannak.

2010. ápr. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi Mindenkinek!
2010. ápr. 2. 10:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem vettem Először sima eldobható műanyag pohárban fagyasztottam, később bébiételes üvegekben.,
2010. ápr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legalább 3-4 db van a csomagokba amiket a várandóság alatt kiválthatsz és a szülés után kapsz.És ha betölti a babád a 4. hónapot akkor a felicitas-tól kapsz még egy csomagot és abban is lesz egy.Csak azért írom,hogy tudjál kalkulálni.
2010. ápr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én két éve a lányom születésekor egy csomagban kaptam, de bővel elég volt ez az egy. Nekem annyira nem jött be, mert nem záródott rendesen egy idő után. Én is inkább a gyógyszertárban kapható tégelyekben fagysztottam le a tejet, sokkal olcsóbb volt! Én a bimbóvédőmet vagy cumit szállítottam benne.
2010. ápr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!