Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a normális?...

Szerintetek melyik a normális? 2 opció lent?!

Figyelt kérdés

1: Tehetősebb anyuka!

40ezer ft-ért kabát és 4ezerért etető szék??


Vagy!


Annyira nem tehetős anyuka. (bár talán ez annyira nem is számít)


40ezerért etetőszék és 4ezerért kabát?


Melyik a normálisabb? Kíváncsiságból!


2016. márc. 8. 20:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Megerősítést vársz a sértettségedre?
2016. márc. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem. Mert sértettnek nem érzem magam emiatt! Sőt...
2016. márc. 8. 21:04
 3/25 anonim ***** válasza:
70%

egyiket se tartom normálisnak...

etetőszéket 10E-ért vettem, kabátot magamnak 20E-ért. mégpedig azért, mert tök jó volt az etetőszék, arra az egy évre legalábbis, a kabát meg tetszett és tudod, hogy 5-6 évig hordom.


de az első válaszoló miatt gondolom, ennek a kérdésnek van előzménye, igaz? na ez a nem normális :D

2016. márc. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Mármint az a nem normális,h van előzmény? :)
2016. márc. 8. 21:13
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

szerintem teljesen mindegy a jövedelem/egzisztencia. A vásárlás lényege az ár-érték arány.

Ha a nem tehetős anyuka talált 40.000 Ft-ért egy olyan etetőszéket ami hiper szuper több szempontból és neki fontos hogy jó etetőszéke legyen és mondjuk ahhoz féláron hozzájutott ennyiért, továbbá vásárolt mellé egy jó minőségű kabátot használtan - inkább mint a ratyi 4000-ért újonnan ami 3 hét alatt tönkre megy) akkor így ez rendben van.


ugyanígy rendben van a tehetős anyuka, ha 4 ezerért kifogott egy jó minőségű etetőszéket ami ár-érték arányra neki megfelel, és vett mellé 40 ezerért egy új kabátot mert megteheti...

2016. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
48%
Az első szerintem logikusabb, egy jó kabát sokáig hordható, míg egy etetőszéket max egy évig használ egy gyerek és nem is nagy megterhelés a széknek, lehetetlen tönkretenni. Mi az ikeás olcsót kevesebb, mint egy évig használtuk, tökéletes volt, és olyan olcsó, hogy a nagyihoz is vettünk egyet. És van olyan télikabátom, ami 10 éve volt 45 ezer és még mindig tökéletes (menő márkás és szuper minőség).
2016. márc. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki maga tudja mi mennyit ér neki és mi nem.


Én se etetőszékre, se kabátra nem költenék 40 ezret mondjuk.

2016. márc. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

nem mindegy, hogy a gyereknek vett 40ért kabátot, vagy magának.

egyébként...mindketto normális. de ezt a kérdést elozmények nélkul tényleg nehéz megérteni.

2016. márc. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Én se kabátot se etetőszéket nem vennék 40 ezerért,de akinek ez fontos vegye enegem nem érdekel! :)
2016. márc. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

még azt hozzátenném, hogy egy felnottnek 40 ért kabát nem sok. egy pár honapos babának viszont az. az egyik barátnom moncler kabátot vett a 6 honaposnak...na az tok értelmetlen volt..66 ezerét..és ugg mamuszt 18-ért.

etetoszék, nekunk stokke van (használtan vettem) 5 éves a fiam, de még abban ul.

2016. márc. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!