Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a normális?...

Szerintetek melyik a normális? 2 opció lent?!

Figyelt kérdés

1: Tehetősebb anyuka!

40ezer ft-ért kabát és 4ezerért etető szék??


Vagy!


Annyira nem tehetős anyuka. (bár talán ez annyira nem is számít)


40ezerért etetőszék és 4ezerért kabát?


Melyik a normálisabb? Kíváncsiságból!


2016. márc. 8. 20:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Babának, vagy felnőttnek 40000 a kabát? Én nem venném egyiknek sem ennyiért. Inkább az etetőszékre költök, de csak ha tervezek még gyereket. Csak azt nem értem, kinek mi köze hozzá, hogy a másik mire költi a saját pénzét. A kérdés valójában ez.
2016. márc. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Senkinek semmi köze igaz utolsó. Én mégis megkaptam a magamét mert inkább a lányomra költök többet mint magamra.
2016. márc. 9. 09:29
 23/25 anonim ***** válasza:

Akkor hasonlítunk.:)

De tényleg hagyd a fenébe, a te dolgod, senki másé.

2016. márc. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Én szerintem egyik sem igazán normális, mind a kettő eset végletes, ami tőlem messze áll. Én szeretem az "arany középutat", és a realitások között maradni. De ha már nagyon választanom kéne, akkor inkább az első verzió. Sok ismerősömnek van a sima ikeás kb. 5000ft-os etetőszéke, (nem azért mert nem tellett nekik többre), és teljesen elégedettek vele, a célt megszolgálja, és inkább ruhára, cipőre költenek többet (gyerekeknek, maguknak egyaránt). Ez azét közelebb áll hozzám, mint hogy etetőszékre kiszórjak 40ezret, miközben magamnak csak 4000-ért veszek kabátot. Persze, szép és jó, hogy a gyerekre akar jobban költeni az ember, de szerintem maradhatna a dolog ésszerű határok között is. Mi 20ezer körül vettünk újat, és szerintem mindent "tud", amire szükség lehet (összecsukható, gurulós, de fixálható, kényelmes párnázott huzat, könnyen tisztítható, tágas, dupla tálca, állítható ülésmagasság, maga az ülés is dönthető, és jó minőségű, most a 2. gyerek gyűri és semmi baja), de szerintem mi is el lettünk volna egy egyszerűbbel. Szóval el nem tudom képzelni, hogy dupla ennyiért miben tud többet nyújtani egy etetőszék, ami az érdekeit szolgálná. Számomra a 2. eset eléggé meggondolatlan és felesleges költekezés. Meg ennyire nem jó háttérbe szorítani a saját igényeinket.

De ez az én véleményem, mindenki más, különböző életvitellel, értékrenddel, ha így láttad jónak, akkor senkinek semmi köze hozzá. Bár lehet csak jó szándékból szóltak.

2016. márc. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én a közel 40ezres etetőszéket vettem meg, mert abban találtam meg, ami nekem fontos volt. és nem csak 1 évig használtuk (most a 3.gyerek nyúzza, mindegyik min 2 évig). nem rongyrázásból, sok más dolgot használtan vettem. kabátot sem vennék 40 ezerért. de ha valaki megteheti és igényli, miért ne? ugyanígy az etetőszék: ha a 4ezres etetőszék is tudja, amit az adott anyuka elvár egy etetőszéktől, akkor teljesen megfelel az is
2016. márc. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!