Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Támogatnád, hogy törvényileg...

Támogatnád, hogy törvényileg szabályozva legyen a gyermekvállalás?

Figyelt kérdés

Manapság,miközben egy állat tartásához is engedélyek és igazolások kellenek,amikor egy drón reptetése is szabályozott,akkor csak nekem fura,bizarr és ijesztő,hogy BÁRKI szabadon szaporodhat? Bárki,azaz drogos,piás,fogyatékos,nettó idióta,...


Miért nem lehet ezt tanfolyamhoz,orvosi (mentális és fizikális),iskolai végzettséghez (Min.általános iskola.),és anyagi helyzethez kötni?


Megelőzve ezzel a sok elhagyott,sérült,pokoli körülmények közé született gyereket és a megélhetési szaporodást.


Nem ez lenne egy egészséges társadalom érdeke? Vagy jobb,hogy drogos anyák fogyatékos babákat szülnek? Vagy,hogy tele vannak az intézetek? Vagy,hogy mélyszegénységbe születik a 6.-8- gyerek?


Aki nem tartja be a szabályokat,az nem kapna SEMMI állami támogatást sem és bírság kerülne kiszabásra.


FONTOS!


A kérdésre adott válaszok tényleg érdekelnek!


NEM TROLLKODÁS VAGY PROVOKÁCIÓ A CÉLOM!



2016. márc. 14. 12:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Én már annak örülnék, ha az illetékes szakemberek rendesen végeznék e területen a dolgukat...

Az oka: felénk egy év alatt megszaporodtak a 14-15 éves terhesek. Sokan 18-20 éves korukra 2 gyermekes anyák...


Akiknél van 5-6 gyerek, ott egyik szülő sem végezte el a nyolc osztályt... Egy hét alatt elfogy a családi pótlék, a GYES. Rengeteg probléma van velük.

2016. márc. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
Bár az érvelésed elfogadható, mégsem támogatnám a szabályozást.
2016. márc. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Enyhe éfo házaspár ismerőseim különbül nevelik a gyereket, mint pedagógus-gégész házsspár...
2016. márc. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Ezzel az a baj, h ha szabalyoznak is, akkor egy ido utan a politika befolyasolna es teljesen elkorcsosulna maga a szabalyozas es az aktualis "hatalmon levok" visszaelnenek a helyzettel. Amugy persze, en is tamogatnam, h csak olyan szuljon, akinek megfelelo mentalis, egeszegugyi, erzelmi es anyagi hattere van. De az a baj, h az emberek nagyresze idiota es nem tudna megfeleloen kezelni a szabalyozott helyzetet.
2016. márc. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

A következő mi lenne? Havi beszámolót leadni az önkormányzati hivatalnál arról, hányszor mentem vécére?

Ezzel sok bajt nem előznél meg, viszont iszonyatosan nagy terhet rónál az államra, amelynek ellenőriznie kellene, valamint kriminalizálná a véletlen teherbeeséseket, meg eleve úgy állítaná be az embert, aki hülye a gyerekvállaláshoz. Mindez súlyos kárt tenne a társadalomban.


Egyébként milyen engedély kell két tengermalac tartásához? Most elkezdtem aggódni, hogy esetleg elvehetik tőlünk.

2016. márc. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

5.-nek.


19. oldal vége/20. oldal eleje [link]

2016. márc. 14. 13:27
 7/16 anonim ***** válasza:
55%

Nem kísérleti célokra tartjuk őket.

Egyébként most azért lett leszavazva a válaszom, mert nem értek egyet a felvetéssel? Eddig azt hittem, hogy ennek más célja van.

2016. márc. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

SENKIT nem pontoztam/pontozok le!


Tényleg!

2016. márc. 14. 13:31
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Én olyan siznten tamogatnám, hogy akinek nem volt munkahelye-jövedelme, az nem kap semmilyen segélyt, támogatást, juttatást. Egyből megtanulnának a cigányok védekezni, ha nem jönne a pénz a pulyák után...
2016. márc. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

volt egy, hasonló alapokra épülő kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2016. márc. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!