Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miert bombol a kisbabam...

Miert bombol a kisbabam furdeteskor?

Figyelt kérdés
Ugy sir es toporzekol (4 honapos), hogy alig birom fogni. Rugja a kad szelet, nyomja ki magat, s kozben, mintha nyuznak. Mar elso furdeteskor ilyen volt. Probaltuk huvosebb, melegebb vizzel, melegebb furdovel, semmi nem mukodik. 2 perc turelem utan hangos orditas... Elmulik ez valaha?
2016. márc. 15. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
mienk se szerette. akkor kezdett jo lenni mikor rakapott a pancsolas izere es atkerult a nagykadba...kb 7 honaposan
2016. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Történik valami két perc után? Mondjuk elkezditek mosni a haját?


Először csak tegyétek be, kicsit öblítsétek át és még mielőtt legörbülne a szája, vegyétek ki. Később próbáljátok meg növelni az időt.

2016. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Semmi extra nem tortenik. Betesszuk, pocakjara rakerul a torulkozo, h ne fazzon, s elkezdjuk mosni (azaz bevizezni, mivel a vizben feloldva a furdogel). Ezt turi ugy masfel-ket percig, s onnantol vege.
2016. márc. 15. 20:30
 4/7 anonim ***** válasza:

óó... nálunk is ez volt! a fürdetés 1 perc volt épp hogy csak belemártózott és ennyi! ami utánna volt azt szerette! ( olajozás, kis masszirral)

mi járunk babyúszásra! most 7 honapos és imád fürdeni ott is úgy csinál mintha úszna! nyugi elmúlik... türelem!

2016. márc. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
miért is lettem lepontozva? 1-es
2016. márc. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt próbáltátok már, hogy nem kis kádba fürdetitek, hanem valamelyikőtök beül vele együtt a nagy kádba, és együtt fürödtök? Lehet, úgy nagyobb biztonságban érezné magát.
2016. márc. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1-es: Teljesen veletlenul, felrenyomtam ezen a hulye telefonon. Ezer bocsanat, fogtam a fejem utana, de mar nem lehetett visszacsinalni.

Utolso: Nincs kadunk, de elozo lakasunkban volt, a nagyobbikkal furodtem, de az nagyon kenyelmetlen volt, es ott meg en nem ereztem ot biztonsagban. Viszont, ha azt irjatok, hogy idovel elmulik, akkor varok turelmesen. :)

2016. márc. 16. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!