Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te hány éves kortól tűznéd ki...

Te hány éves kortól tűznéd ki a kokárdát a gyereked kabátjára március 15-én?

Figyelt kérdés
Kérlek, senki nem politizáljon! A kokárda pártok felett álló nemzeti szimbólum.
2016. márc. 17. 09:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Amikortól mennénk utcára azon a napon, abban a korban tenném ki rá, mi a Kossuth téren lakunk, így idén is voltunk kinn pár percre, így volt kokárdája a babakocsinak.:) (nem politizálok, de kockás kokárdája is volt:))
2016. márc. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos azóta számomra (és sok más ember számára) nem pártok felett álló nemzeti szimbólum, amióta egy párt azt felhasználta saját céljaira.


Én azóta nem tűztem kokárdát (pedig előtte minden évben volt), és az 5éves gyerekemre sem tűztem még.

Nyilván ha kérni fogja, megvarrom majd neki, és akkor majd magamnak is csinálok újra egyet.

Addig nem.

2016. márc. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Ha kimentünk aznap, akkor a pár hónapos is kapott. Idén esett az eső, csak a nagyok kaptak az óvodai ünnepélyre. De az 5 évesem azóta sem vette le a kabátjáról, mert tetszik neki. :)
2016. márc. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Amikortól pl.: ülve nézegelődik a babakocsiban.
2016. márc. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%
Először olyan másfél éves volt, mikor kiraktuk neki. Idén most nem, mivel itthon voltunk, nem volt programunk, de egyébként hordta volna. Magyarok vagyunk és ez számomra tisztelgés a hősök előtt.
2016. márc. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
2 éves lesz. Most kapott először.
2016. márc. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Soha.
2016. márc. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%

Mi sem tűzzük ki. Ezért a gyereken is akkor lesz csak, amikor oviban/suliban "kötelező" lesz.

Nem ettől leszek magyar...

2016. márc. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz!
2016. márc. 17. 10:38
 10/19 anonim ***** válasza:
65%
én se tűzöm ki, és a gyerekemre se fogom soha kitűzni. sajnos már nem lehet arra büszkének lenni, hogy magyarok vagyunk.
2016. márc. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!