Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire jellemző, hogy aki...

Mennyire jellemző, hogy aki anyává válik, utána már csak a gyerekeinek él, minden más másodlagos fontosságú?

Figyelt kérdés
Ha ez jellemző és igaz, mit gondoltok, ez jó?
2016. márc. 23. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
Főleg Japánban jellemző. Nem tartom túl jónak. Az elhanyagolt férj félre lép előbb-utóbb.
2016. márc. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam felénk jellemző e ez.
2016. márc. 23. 18:41
 3/13 anonim ***** válasza:
3%
szerintem nagyon jellemző. sok elhanyagolt anyukát látni. szerintem nem jó, de amíg nem kényszerítenek, hogy én is ápolatlan és igénytelen legyek, amint megszületik a babánk, addig nem érdekel mások mit csinálnak az életükkel.
2016. márc. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell találni az arany középutat. Nyilván nem jó sem a gyerek, sem a férj elhanyagolása...
2016. márc. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Ezek most egymast kizaro dolgok? En a gyerekeimnek elek minden mas csak masodlagos ok a legfontosabbak de igyekszem az elet tobbi teruleten is figyelni.
2016. márc. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Egyetértek az előttem szólóval. A gyerekeim a legfontosabbak az életemben, minden más csak utánuk következhet, de attól még ez a "minden más" létezik. Ápolom a házasságom, dolgozom, vannak barátaim, és még hajat mosni is szoktam. De ez nem hiszem, hogy olyan meglepő dolog lenne.
2016. márc. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha valasztanom kell,hogy a lazas gyerekkel maradjak vagy konditerembe menjek,nyilvan a gyerek az első,a tobbi másodlagos...de normal esetben altalaban osszeegyeztethetoek a dolgok szerintem is...
2016. márc. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Én viszont az életemnek élek,aminek a részei a gyerekeim is.Ugyanolyan fontos a férjem és saját magam is,nincs olyan,hogy egyik fontosabb.Csak olyan van,hogy amíg a gyerekek nem önellátóak,addig csak rám számíthatnak.Viszont én is úgy láton,hogy a nők 90%-ának csak a gyerek,csak a gyerek,és ez nem jó!
2016. márc. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én pedig azt tapasztalom, hogy egy anyáról már eleve ezt is gondolják. Tehát én hiába egyeztetem össze az egyéb fontos programjaimat a gyerekneveléssel, mintha meg lennének lepődve, hogy én ezt hogy képzelem kb.
2016. márc. 23. 19:42
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
A 8asnak teljesen igaza van, egyetértek.
2016. márc. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!