Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Visszahúzódóbb lányok! Jellemz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódóbb lányok! Jellemző rátok, hogy egy számotokra szimpatikus srácot is elhajtotok hirtelen meglepődöttségekben pl. ha elkéri valami elérhetőségeteket, és utána pedig kicsit/nagyon bánjátok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 16:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
igen
2010. ápr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2010. ápr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sajnos igen,már nem egyszer volt ilyen :(.De próbálok változtatni rajta.
2010. ápr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen. Sajnos, a pasikból kiveszett a vadászösztön, nem próbálkoznak újra. Pedig akkor már lehet, hogy sikeres lenne a dolog...
2010. ápr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Igen. Mert azt hisszük, csak mi értjük félre a dolgot. Meg van, hogy úgy van vele az ember lánya, hogy nem azért érdeklődik valaki, mert akar valamit, hanem számos más oka is lehet.

Javasolni tudom az érdeklődő srácoknak a többszöri ilyen próbálkozást a visszahúzódóbb lányok felé, mert igenis lehet eredménye. :) Csak egy kicsit több "küzdelem" kell... :)

2010. ápr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem mondnám,hogy elhajtottam bárkit is,igazából csak nem nagyon tudtam hirtelen mit reagálni a közeledésére,és mosolyogva,csendben próbáltam kezelni a helyzetet.Nem szabad meggondolatlanul elhajtani senkit,egy szerény mosoly néha többet segít,mert azt nem veszik egyértelmű visszautasításnak,szerintem.Persze tudom,hogy könnyen dumálok.
2010. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
igen.nagyonbántam utána
2010. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogyha ilyenkor kínos pillanatok közepette "lerázzátok" a pasit, illetve a válasz helyett csak meglepődött mosolygás/nevetés, majd halk lekoptatás következik, az eléggé NEMleges válasznak számít a fiúknak/férfiaknak. Egy ilyen kudarc pedig elveszi annyira az ember kedvét, hogy második alkalommal hatványozottan nehezebb közeledni hozzá, hisz már egyszer NEM volt a "válasz", többszöri próbálkozást pedig akár tolakodásnak is veheti.
2010. ápr. 22. 17:07
 9/15 anonim ***** válasza:

tolem 3pasi elkérte rövid idö alatt a számom..nem ismertem öket,akkor láttam öket elöször...törökök..odaadtam a számomat,mert aranyosak voltak..

egyikröl kiderült h csak azért kérte el a számomat h megdughasson..mert a törökcsajoknak nem szabad a házasság elött sexelnijük..még jó h nem mentem bele a találkozóba..


a másik kettö meg nem is jelentkezett :D

megbántam h odaadtam a számom nekik..mert nem volt érdemes..hisz nem is jelentkeznek..


16/L(T.)

2010. ápr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Huhh igen,nagyon is megbántam.Újpesten lakok,Káposztásmegeren vártam a villamosra,oda jött a tipikus álompasim (szőke félhosszú haj,kék szem,sportos külső).Oda jött hozzám beszélni,1-1 szavakkal válaszoltam,kérdezte,hogy zavarban vagyok-e mert gyűrögettem egy zacsit a kezemben..Azt mondtam hogy nem,pedig nagyon is.Aztán beszélt,beszélt,kiderült,hogy Ukrajnai,akkor tervezte,hogy ide költözik.De egyszer csak megkérdezte,hogy elépjen-e..én hülye meg azt mondtam hogy igen.Nem vagyok magabiztos,mert kövér vagyok és nem hittem el hogy én kellek neki. :S

Ennek már 2 éve,de mai napig mindennap eszembe jut és bánom a dolgot.

18/L

2010. ápr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!