Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki irna olyan esti meset...

Valaki irna olyan esti meset amit online lehet olvasni?

Figyelt kérdés
Rokon kislany jon hozzan par napra es szeretnek neki meset olvasni. Tudtok online meseket?
2016. márc. 29. 21:26
 1/9 anonim válasza:
35%
2016. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pfff... Latom nincs jobb dolgod. Mert nem mesz inkabb aludni?!Valoszinu azert irtam ki a kerdest mert mar kerestem es nem talaltam olyat ami tetszett volna. Hatha van olyan aki szokott online olvasni a gyerekenek es tud egy jo oldalt.
2016. márc. 29. 22:04
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Hatva kérdésed se valami ertelmes, már ne is haragudj. Mekkora gyerek? Mi erdekli? Nincs könyve, amit magával visz?
2016. márc. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%

Az 1-es válasszal mi bajod van?

Miért online mesét akarsz? Biztos van a kislánynak mesés könyve, mondd neki, hogy hozza magával és olvass neki abból! Mekkora a gyerek?

2016. márc. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
töltsd le a diavetítő alkalmazást. nagyon klassz, mi imádjuk. rengeteg mese, sok régi diafilm digitalizálva. hosszabbak, rövidebbek, tényleg szinte minden, ami kell.
2016. márc. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Tényleg nem értem én sem a felháborodást. Könyvekről hallottál már? Kölcsönözz, vegyél le a polcról. Te nem voltál gyerek? Nincs könyved? Kérj kölcsön akkor...
2016. márc. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Nem értem, mi a bajotok. Rokon kislány megy, igényli a mesét. a kérdezőnek valószínűleg nincs gyereke, így mesekönyveket sem tart otthon, mert minek? Nekem is a Harry Potter volt a "legmesébb" könyvem, mielőtt megszületett a gyermek. ja, nem, hanem a Narnia krónikái... de mindegy is.

a lényeg, hogy van rengeteg mese a neten, de tudni kellene pl, hogy hány éves a kislány.


de mint írtam, a diavetítő telefonon, tableten nagyon jó :)

2016. márc. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%

Mi a bajunk? A kérdező kommentje volt nagyon érdekes...


Tablet, internet, telefon nélkül megáll a világ:)


Tesóm 36 éves, még nincs gyereke. Mégis van egy halom könyve, amit levehet a polcról az én iskolás gyerekeim számára.

2016. márc. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%

Mindenképpen olvasni akarsz?

Ez is jól jöhet:


https://www.youtube.com/watch?v=FgYzRNJmDv4


Esetleg ez: https://www.youtube.com/watch?v=TSpR-4QR6u4

2016. márc. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!