Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet még egyáltalán online...

Lehet még egyáltalán online értelmes állásajánlatot olvasni, van még normális álláshirdetés?

Figyelt kérdés

Csak értékesítőt, eladót, néha segéd/betanított gyári munkást keresnek. Valami értelmes valós állás esetleg?

Ja és ezt Nyíregyházán.


2016. márc. 20. 14:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Értesz is valamihez, vagy a semmire várod az álommunkahelyet?
2016. márc. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
3 végzettségem van, de nem feltétlen abban akarok elhelyezkedni.
2016. márc. 20. 14:30
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Pest se különb, épp most néztem. 2-3-4 műszak, ócska 140e bruttóért+műszakpótlék. Vicc.
2016. márc. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom, hogy mi a 3 végzettséged, de magamnak találok hati 5-6 szimpatikusat is - főleg linkedinen, 100x jobb, mint a sima állásportálok.
2016. márc. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Attól függ mit keresel,mihez értesz,mi a végzettséged? Vannak igen! Aki akar dolgozni,annak sikerül.Nincs lehetetlen,csak tehetetlen.
2016. márc. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az meg a másik fele,elvégzik a sok szakmát,aztán nem dolgozik benne..Ennek így sok értelme nincsen! Csak időt energiát és talán pénzt fektetett bele,azután meg,tisztelet a kiv! Dicsekednek vele..De mire is? Mikor munkája NINCSEN. Itt a vége.
2016. márc. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha normális a végzettséged sok lehetőséged van. Ha nincs és pl jogász vagy közgazdász diplomád van akkor SEMMI NINCS.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2016. márc. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ezekszerint elég kommersz szakmákat végeztem.

Még manapság is a szakmunkás ami talán kellhet a világban... persze aprópénzért.

Mint pl. én mint pék (egyik végzettség) lehet kellenék valahová csak épp 6 nap munka 10-12 órában br. 140-150e ft-ért lehet nem egy életcél.

2016. márc. 20. 16:06
 9/15 anonim ***** válasza:

#6 ha az adott szakmában csak vállalkozóként lehet elhelyezkedni, akkor nem is fogok benne dolgozni, mert nincs a vállalkozásra keretem. alkalmazott munkakörbe meg nem hívnak be, hiába ott a végzettség, arról nem tehetek.


#7 villanyszerelő nevetséges bruttó 129e-ért. jó vicc! Inkább éhen döglenék, minthogy ilyen cégnek dolgozzak azzal a szakmával.

2016. márc. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán pedig nem rossz a minimálbér. Örül az ember ha nem feketén dolgozik.
2016. márc. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!