Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van köztetek fiatal anyuka?

Van köztetek fiatal anyuka?

Figyelt kérdés
Tervezett a gyereketek vagy besikerült? Szüleitek,hogy fogadtàk? Ki tudtad járni később az iskolát? Örülsz hogy fiatalon szültél?
2016. márc. 30. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit értesz fiatal alatt? Én az elsőt 20 évesen szültem, az fiatal? A másodikat 28 évesen, de még akkor is fiatalnak éreztem magam, de ott már a további kérdéseid nem relevánsak :D

Az elsőnél nem igazán terveztük, csak nem védekeztünk túlzottan.

A szüleim elsőre nem annyira örültek, de pár hét után megbékéltek a dologgal, aztán már nagyon várták, hogy megszülessen az első unokájuk, és a mai napig nagyon szoros kapcsolat van közöttük, imádják :)

Melyik iskolát? Több iskolát is kijártam azóta, melyikre gondolsz? Amikor a fiam született, már volt egy szakmám, dolgoztam is (nem a szakmámban), gyed alatt leérettségiztem, utána diplomát szereztem, illetve egyetem mellett szereztem még egy szakmát.

Én nagyon örülök neki, hogy fiatalon szültem, csak jobb lett volna, ha az ismeretségi körömben nem én vagyok az egyetlen, akinek gyereke van, mert így a fiamnak sajnos nem igazán volt sosem saját kis gyerektársasága, csak az ovis meg iskolás barátok, de az nem olyan, mint akikkel az ember privátban is összejár.

2016. márc. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elsőt 21 évesen szültem, a másodikkal most vagyok 23 hetes terhes,26 éves vagyok. Fiam mellett fejeztem be a főiskolát egyéni tanrenddel.Igen örülök,hogy fiatalon lettem anya, először mindkettőnk szülei kiakadtak apukámat kivéve,de eltelt pár hét és már nagyon várták, a másodiknak nagyon örültek már várták,hogy jöjjön. Fiunk becsúszott, a másodikat terveztük,hogy majd szeretnénk,egyszer nem védekeztünk és összejött. Nem nézek ki 26 nak,sőt 21 évesen is sokszor 16 nak néztek így a játszótérre is inkább barátnővel mentem,mert az ott lévő anyukák és köztem minimum 10 év az átlag korkülönbség,és néha elég ferde szemmel néznek. Nem csinálnám másképp :-) Szeretnénk majd harmadikat is 4 éven belül, még akkor is fiatal leszek.
2016. márc. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 20 éves voltam-az fiatalnak számít?-tervezett volt,az esküvőnk után 9 hónappal érkezett.A Férjem 11 évvel idősebb,így-leginkább Neki köszönhetően-már egy anyagilag,és erkölcsileg is megalapozott helyre érkezett(2 éve voltunk együtt,én tanultam,és mellette a saját cégbe dolgoztam).Mindenkét család nagyon várta,örömmel fogadták.Én elvégeztem még 2 OKJ-s sulit,letettem egy nyelvvizsgát is.Azóta eltelt 24 év,már az egyetemet végzi,és született 2 kistestvére is(tényleg kicsik,az egyik 8 éves, a másik 4 éves).Nagyon jó döntés volt,fiatalon,és érettebb fejjel szülni is!
2016. márc. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mármint mindkét család,nem mindenkét!
2016. márc. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 22 évesen szültem, ekkor már 2 éves házasok voltunk, férjem 26. Közben jártam/járok egyetemre, mivel nyáron született igy nem kellett halasztanom, eddig minden vizsgám megvan, még 1 év van hátra mert mester képzés. Most várjuk a másodikat mire megszületik már 24leszek. Az tervben volt hogy szeretnénk babát, de a házasságuk 1 évében annyira nem akartunk még, de utána bármikor. Előtte már dolgoztam, szerencsére jó munkahelyen igy kaptam csedet és max gyedet. Én nagyon szeretek itthon lenni a fiammal és babázni, alig várjuk a másodikat:-) Szerintem jó fiatalon de felelősen gyermeket vállalni:-) A szüleink?:-) Hát mit mondjak, azota is rózsaszín köd annyira oda vannak..:-D
2016. márc. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

18 évesen, érettségi után lettem terhes. Egészen addig óvszerrel védekeztünk, és szabályos volt a ciklusom. Egyszer mondtam, hogy nem kell óvszer, mert már egy hete elmúlt a peteérésem. Hát nem múlt el, épp akkor volt, terhes is lettem.

Az én családom először rosszabbul fogadta, de hamar megbarátkoztak a helyzettel, azóta is imádják a lányom. :)

A vőlegényem szülei rögtön örültek, bár ő már 22 éves volt akkor. Aztán még terhesen összeházasodtunk, már 1 éves a lányom.

Az egyetemet elkezdtem, de most halasztok egy évet.

Ha az eszemmel gondolom végig, akkor tudom, hogy túl korai volt. De akkor nem lenne most itt velem az, akit a legjobban szeretek. :)

2016. márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!