Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, fiatal felnőttek!...

Kamaszok, fiatal felnőttek! Van köztetek agykontrollos?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla? Segített nektek?

Köszönöm! :)



2013. nov. 8. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Én szeretem, de elég laikus módon közelítek, megnyugvásra használom, semmi egyéb. Szeretem Domjánt (főleg a Sziget-et) és Balogh Bélát (főleg a tudatalatti 10 parancsolatát). Szoktam hallgatni futás közben is, nem csak fekve, így testileg és lelkileg is kikapcsolódom, és már az aláfestőzene kezdetekor érzem, ahogy elnyugszik a szívem. Szóval én nem "szabályosan" használom, csak nyugizásra :) De élvezetes, jó dolog, szerintem. A mai stresszes hétköznapokban meg pláne. N29
2013. nov. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én már a tanfolyam előtt úgy éreztem, hogy sokszor képes vagyok manipulálni magamban dolgokat, sokszor hajtogattam, hogy pl most nem lehetek beteg, egészséges vagyok, mert nagyon kellett dolgoznom és nem lehettem beteg... meg hasonló dolgok. Aztán elmentem a tanfolyamra és hihetetlen dolgokat tapasztaltam, éreztem, tanultam... sokáig napi rendszerességgel meditáltam itthon, aztán sajnos elmaradt. De kisebb dolgokban nekem nagyon sokat segített ez a fajta gondolkodásmód!

29/n

2013. nov. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Odáig jutottam el, hogy bizonyos mértékű fizikai fájdalmat meg tudok szüntetni vagy mérsékelni pl, fej- és fogfájás, vágás (nem vagdalom magam), napégés stb. Az a trükkje, hogy elképzeled magát a fájdalmat, hogy az idegek miként reagálnak az ingerekre és ezt vizuálisan le is játszod a fejedben, a sérülés gyógyulását is beleértve, illetve képzeld el mit fogsz csinálni, ha már jól vagy. Lábtörésnél mondjuk nem sokat segített, mert az iszonyatosan fájt, akárcsak a leforrázásnál sem, plusz a lelkieket ezzel nem tudom orvosolni. 6 éve önképzős szinten csinálom, innen-onnan összeszedett dolgokból.
2013. nov. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as: ezt én is szoktam alkalmazni :) Tudom mi az agykontroll, értem a lényegét, de nem érdekel különösebben, hogy foglalkozzak vele. Megvannak a módszereim, hogy segítsek magamon.

16/L

2013. nov. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek benne, de mostanában a legvadabb gondolataim is megvalósulnak.. Fura

17/F

2013. nov. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!