Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te nem félsz gyermeket vállaln...

Te nem félsz gyermeket vállalni a terrorizmus miatt?

Figyelt kérdés

Ha nem félsz, hogy-hogy nem? Nem tartasz attól, h mi lesz a kisbabáddal/ gyermekeiddel?

Vagy én lettem iyen eszelős? :(



2016. márc. 30. 17:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Terrorizmus ide vagy oda a gyerek úgyis veszélyben van valamennyire.Most mit tegyek?Ássam el magam és rettegjek?
2016. márc. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Mert a világ jobb volt a világháborúk, forradalmak alatt?

Sose értettem ezt a baromságot.. "Nem féltek gyereket vállalni a mai világban?" Milyen 'mai' világról beszéltek?!


Nyilván ne tedd ezt, amit most írok, de ennyiből még ma felköthetnéd magad egy fára, hiszen a "mai" világ.

Nem szabad ilyen felfogással leélni egy életet. Egy van belőle. Ha 10, 40, 90 évig tart, akkor addig.. Majd az élet eldönti, te meg addig használd ki a legjobban az időt, amit kaptál.


Soha egy percig nem gondolkoztam azon, hogy ne vállaljak gyereket.

Eljön még a világ vége, nem kell aggódni..

Elhangzott az a "vicc" régebben, hogy a 4. világháborút botokkal és kövekkel fogják vívni. Ja, egyszer el fog ez is jönni. Én meg bízok benne, hogy ez nem most lesz és ugyanúgy megszülöm a két tervezett gyerekemet.

2016. márc. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
67%
félre kell tenni pénzt, hogy ha menni kell, menni tudj. ez minden amit tehetsz. emiatt nem vállalni gyereket baromság. akkor mi értelme az életnek
2016. márc. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
Igen, te lettél eszelős. Akkor amikor volt az a nagy menekült áradat akkor valóban aggasztott a dolog hogy mi lesz ennek a vége de mostanában nem foglalkozom ezzel. Egyébként a 3. Babankat várjuk nyáron. Megpróbálunk mindent megteremteni azért hogy boldog gyerekkoruk legyen és könnyen tudjanak boldogulni az életben. Pozitívan állok hozzá az élethez! Egyszer sem biztos hogy rosszabb jövő jön. A jövőt pedig nem fogjuk megtudni akkor sem ha rástresszelünk, így én inkább mindig a jelenre koncentrálok és arra hogy a jelenben boldogok legyenek!
2016. márc. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%
anyósom 45-ben született. anyám 56-ban. ironikus, nem? én meg ma úgy toltam át a zebrán a babakocsit, hogy egy baromállat majdnem elgázolt. szóval, a világ veszélyes hely.
2016. márc. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%
Ilyenek mindig voltak. Sőt rosszabbak is. Hallottál róla, hogy kicsit több mint 70 éve több millió embert öltek a származása miatt?
2016. márc. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

az emberiség nem halt ki egy háború alatt sem.

amúgy veszély mindig van, nem csak terrorizmus

2016. márc. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
69%

Egyrészt én erősen kétlem, hogy minket itt, Magyarországon, ráadásul még csak nem is a fővárosban testközelből érinteni fog a dolog. Ettől még persze elborzaszt a dolog, és nem is dugom homokba a fejem, tudom, hogy közvetve akkor is érint minket is.

De akárhogy is nézem, ez az egy életünk van, és én nem vagyok hajlandó ezt rettegéssel tölteni. Én a normális életemet akarom élni, amihez igazából biztosítva is van minden feltétel, nincs rá okom, hogy máshogy éljek. Mindig is három gyereket szerettem volna, kettő már meg is van, egy nyolcéves és egy másfél hónapos. Lesz harmadik is, ebben biztos vagyok.

2016. márc. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen csak te, semmi nem lesz a kisbabammal, 3 eves a lanyom nemsokara születik a kisteso.


Nem tudjuk mit hoz a jovo, majd kiderul, ha rettegnemkell majd rettegek akkor, de akkor is azon lennék, hogy nekik a legjobb legyen.


A nagymamám '21-Ben született, megis vállalt '56 kornyeken gyereket...

2016. márc. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
96%
Attól jobban félek, hogy elüt egy autó. Akkor most ne is szexeljünk?
2016. márc. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!