Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mászni tudó gyerkőcök anyukái,...

Mászni tudó gyerkőcök anyukái, mivel szoktatok felmosni? Nálunk sajnos dívik a sáros cipővel mászkálás.

Figyelt kérdés
Az még hagyján, ha sáros, de rendszerint baromfi- és egyéb (kutya, macska) ürülék is tapad a cipőre. Anyósoméknál lakunk falun, és sajnos nem fognak erről leszokni. Fertőtlenítős vízzel mossak fel, vagy elég a sima forró víz?
2008. szept. 22. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem naponta egyszer nemárt fertőtlenítős(domestos,flórasept)vízzel felmosni.
2008. szept. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ÉN TUTI SZÓLNÉK HOGY A TYÚKOS SZERKÓT VEGYÉK LE,HA SÉRTŐDÉS LENNE,HA NEM....SZARMONELLA,MEG EGY CSOMÓ BETEGSÉGET HORDOZNAK,MAX. TEGYÉL KI ILYEN SZOBA PAPUCSOT NEKIK.
2008. szept. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogy sajnos nem lehet velük beszélni. Ők így szokták meg, és ha beszólnék, akár mehetnék is melegebb éghajlatra. Idén költöztünk ide. Már volt szó erről egyébként. Válasz: falun ez van, nem LEHET mindig levenni a cipőt, ha bejön az ember, mert macerás,ha pl. fát hoz be a vödörben, stb. :( Én sem szeretném, ha összeszedne valamit a kislányom, a járóka pedig egyszerűen nem fér el.
2008. szept. 22. 12:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mindenképp Domestossal.

Ha nem lennének az állatok azt ajánlanám,hogy heti 2x fertőtleníts,a többinél elég a kosz és zsíroldó.

Beszélj a pároddal,nekem fontosabb lenne a gyerek egészsége,mint hogy összeveszek-e velük.

A sima víz az semmire nem jó.

2008. szept. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi ugyan nem falun lakunk, hanem lakótelepi lakásba, de van egy kutyánk, és egy cicánk, meg egy 6 éves lányom. Ő általába elfelejti levenni a cipőjét. Én Domestossal szoktam felmosni, mert az én kisfiam is mászik mindenhova.

Esetleg még lehet egy olyan megoldás, hogy bemész vele a szobába, becsukod az ajtót, és ott mászkálhat.(ha megoldható)

2008. szept. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Párom sem tud mit csinálni. Mintha a falnak beszélne. :( A szobánkban pedig nincs helye mászni szegénynek, mert mindössze 14 nm, ahol négyen vagyunk, a bútorok, ágyak elfoglalnak mindent. Egy L-alakú sáv marad közlekedni, ebből is az egyik a kályha mellett van. :( De akkor Domestos-ozok, takarítok minden nap, mert úgy szeret mászni, mindenhová bekukkant. :)
2008. szept. 22. 13:59
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
SZERINTEM EGY NAP AKÁR TÖBBSZÖR IS MOSSÁL FEL AKKOR!!!!!!!!!!!!
2008. szept. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!