Volt már más is igy?

Figyelt kérdés
3 éves kapcsolatunk után volt 1 év szünet. Most 4 hónapja ujra együtt vagyunk és most terhes (de nem véletlenül! mindketten akarjuk!) Az lenne a probléma hogy a szüleim nem nagyon szeretik a párom.És hiába tudom hogy megbékélnek majd de akkor is izgulok hogy mi lesz a reakció.Arra lennék kiváncsi ki hogy élte ezt meg ? 29F

2016. ápr. 1. 16:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi már házasok voltunk,mikor jött a lányunk.Anyósomat tudtam,hogy nem fogja feldobni a hír,mert úgy gondolta,akkor én otthon ülő ingyenélő leszek.A 12.heti uh után mondtuk el.Az első reakciója az volt,hogy akkor már nem is dolgozok?Mondtam neki,hogy amíg bírom,addig de.Utána kezdett megbékélni,és mikor vittünk uh felvételt a kicsirőla,kkor megtört a jég.
2016. ápr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!