Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek melyik légzésfigyelő,...

Kinek melyik légzésfigyelő, bébiőr vállt be?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 2. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Angelcare légzésfigyelő, Lindam bébiőr.
2016. ápr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%
Bocs, de erre mi alapján kellene válaszolni? Szerencsére nem sok ember van, akinek többet is ki kellett próbálnia, és volt olyan, ami bevált, és ami - sajnos - nem. Aki meg egyet használt, az mi alapján állíthatja, hogy bevált?
2016. ápr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk az AC 401.3 gyerekes
2016. ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Angelcare két lapos van, bébiőr nincs. Mi szeretjük. A 2-es válaszoló lepontozását mondjuk nem értem, hiszen tényleg nem lehet tudni, melyik vált be jobban, vagy hogy riasztott volna-e a miénk, ha baj van. Hiszen nem volt baj, de lehet, hogy rossz és volt baj.
2016. ápr. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Angelcare kétlapos van nekünk is, nekem nincs vele bajom, másmilyet nem próbáltunk, úgyhogy nem mondanám, hogy ez vált be, hanem ilyet vettünk, és nem éreztük úgy, hogy kéne másikat venni helyette. Egyszer-kétszer volt már téves riasztása, de ennyi belefér szerintem.

Bébiőrt nem használunk, egy kétszobás panelben szerintem felesleges :D

2016. ápr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Ketteske lepontozàsa nem az én lelkemen szàrad. Azért is voltam kìvàncsi màsok tapasztalataira, mert fogalmam sem volt milyet szerezzek be, és màsok megtapasztalàsai sokszor aranyat érnek.
2016. ápr. 3. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!