Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dolgozó anyukák, mikor indulto...

Dolgozó anyukák, mikor indultok reggel otthonról és mikor értek haza délután?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 3. 19:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Fél hétkor indulok, változó, hogy mikor érek haza. Van, hogy délben, van hogy 4 óra körül.
2016. ápr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Negyed 8-kor indulok,én viszem a gyerekeket oviba,suliba(kocsival).Mivel saját céget viszek rugalmas a munkám,én osztom.Nem megyek be minden nap,de ha megyek is,15.45-re a sulinál vagyok,és 4-re az ovinál.Aztán megyünk haza.
2016. ápr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Az én munkám nagyon összevissza van. Tanfolyamokat tartok. Most pl. két hétig nem dolgozom egyáltalán. Aztán heti 3 délelőtt és két este. Délelelőtt 3/4 7-7 körül indulok az iskolásokkal, és munka után az iskolába megyek vissza 3-ra, majd onnan az oviba és haza.

Amikor este dolgozom, akkor fél 5-re mindenkivel haza érek, addigra a férjem is, én indulok, és 1/4 11 körül érek haza.

A nettó munkaidőm most heti 18 óra, de legalább fele ennyit készülnöm is kell, egy részt a munkahelyen, egy részt otthon is lehet.

Nyáron csak este dolgozom, heti három napon, akkor napközben a gyerekekkel vagyok, június utolsó két hetét kell megoldanunk, meg ha betegek a gyerekek, mert én nem tudok "szabit" kivenni, olyanom nincs.

Vészhelyzetben kerítenek helyettest, de akkor pénz sincs...

2016. ápr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az idő egy részében otthon dolgozom, ez kb. heti 5-10 óra, időszaktól függően.
2016. ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25 km-re lakom a munkahelyemtől, csak a buszt térítik, így azzal járok, viszont reggel még jó a buszjárat a munkakezdéshez képest, de hazafelé már nem, így reggel fél 7-kor indulok el itthonról és fél 6 körül érek haza. (Fél 8-től 4-ig dolgozom). A péntek jobb, akkor rövid nap van, akkor fél 7-kor indulok és fél 3-ra már itthon vagyok, hétvégén pedig nem dolgozom.
2016. ápr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
Fél 8-kor viszem a fiamat oviba (a férjem már korábban elmegy), 4-re megyek érte.
2016. ápr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én minden héten ugyan úgy dolgozom, fél8-16-ig, pénteken fél 2-ig, hétvégén nem dolgozom. Reggel fél7-kor indulok a gyerekekkel oviba (3,5 és 6 évesek), délu fél 5-re érek az oviba, ha nem megyünk sehova 5 körül itthon vagyunk.
2016. ápr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
8-kor indulok dolgozni, a szomszéd házban van a bölcsi/ovi. kb. 4-5-ig dolgozom. Csak heti két napot kell bemennünk a céghez, így a férjemmel fésűben elcsúsztatva tudunk dolgozni a héten.
2016. ápr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Én proli vagyok, se saját cég, se vezető beosztás, így reggel 7kor indulok a legkisebbel oviba és este 11re érek haza. Istennek hála, hogy a családom fantasztikus,, olyan összefogás van, hogy nem csak az én terhem minden. Segítségünk nincs, így csak magunkra számíthatunk, ebből akikkel osztozom a feladatokon az a férjem és a nagyobb fiam. A lányom is most már egyre önállóbb és felelősségteljes. Nagyon büszke vagyok rájuk.
2016. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Reggel 6:10-kor indulok, kb. 4-re érek haza, de otthon is dolgozom napi 3-4 órát. 4 kamaszt nevelünk.
2016. ápr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!