Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Utólag is lehet kérni lakásvás...

Utólag is lehet kérni lakásvásárlásra támogatást?

Figyelt kérdés
a postaládába nem rég bedobott kék könyvecske szerint használt ingatlan vásárlásánál 1 gyerekes családok 600 ezer forintos támogatásra számíthatnak az államtól. mi tavaly márciusba költöztünk, de ezt nem vettük igénybe. utólag is meg lehet próbálni kérni? és az hitel, vagy vissza nem térítendő dolog?
2016. ápr. 5. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi most intézzük. Már megvettük a lakást, utólag kérjük. Szintén csak egy gyerekre kérjük, nem hitel, hanem csak támogatás. Vissza nem térítendő.:)


MEnj be sztem egy bankba és kérj el egy részletes pakkot, mi kaptunk és tökjól leírják, hogy mi az a 150 hivatal, ahonnan 155 dolgot kell hozzá beszerezni:D

2016. ápr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, gondoltam, hogy több dolog is kell hozzá, de miért a bankon keresztül kell intézni?
2016. ápr. 5. 14:32
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
2016.01.01 előtt nem volt ilyen támogatás.
2016. ápr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, nem én írtam a törvényt. Ha én írtam volna, most éppen egy Audit vezetnék neki egy másik kocsinak büntetlenül, nem pedig CSED-en lennék:D
2016. ápr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Utólag nem lehet. Az ad&svételi aláírása után 120 napon belül kell igényelni. A ház vételárába kell beforgatni.
2016. ápr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugy van ahogy az utolsó írja.
2016. ápr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!