Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a kúlönbség a sima és a HA...

Mi a kúlönbség a sima és a HA tápszer között?

Figyelt kérdés
Kislányom Beba HA mostmàr 2es tàpszert eszik. 7 hónapos múlt. Pàrom az auchanból vett beba pro 2es tàpszert. Le van akciózva. Lehet adni a lànyunknak?
2016. ápr. 5. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:

A HA hipoallergén.

Én a 3 hónapos lánykámnak vettem véletlenül simát anno, oda is adtam neki, semmi gondja nem volt.

Egy próbát megérhet szerintem.

2016. ápr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem adnám anélkül, hogy beszélnék a gyermekorvosunkkal. Hívd fel!(A miénk is HA-s tápszert eszik.(
2016. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A HA-s hipoallergén, tejallergiás, vagy ha fennáll a lehetőség, hogy esetleg az lesz a baba, annak szokták adni, illetve elővigyázatosságból 6 hónapos kor alatt. Ha nálatok nincs ilyen gond, akkor kaphatja a simát.
2016. ápr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, az én nagyobbik fiamnak már újszülött korában sima Beba 1-et írt fel az orvos, és simán megette, semmi baja nem volt tőle. De ha a te babád HA tápszert kap, akkor annak biztosan oka van, nem?
2016. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Majd azért megkérdezem persze a dokit is. Utolsó, nincs allergiàs a csalàdba, és soha nem is mondtak semmit hogy mièrt HA-t ír fel illetve mièrt azt kell ennie. Úgyhogy ilyenről nem tudok. De köszönöm.
2016. ápr. 5. 21:57
 6/8 anonim ***** válasza:

A HA-s tápszer is tehéntejből van, csak egy különleges eljárással kicsire trancsírozzák e fehérjét, hogy jobban tudja emészteni a baba.

Az én gyerekem tejfehérje allergiás, szerencsére babának anyatejes volt, de 3 évesen a doki tápszert írt neki, hogy "pótoljuk a tejet", és a HA-s-tól azonnal rosszul lett.


Szóval aki igazán allergiás, annak az sem jó...

2016. ápr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs különösebb oka a HA-nak, akkor eheti, és ha nem jelentkezik semmi probléma, akkor ezentúl már simát vegyetek. Ennyi idősen már amúgy is azt szokták kapni. Én mindkét gyerekemnél 3 hós korukban áttértem rá. Jobb az íze is, állítólag (én nem kóstoltam)a HA-s kesernyésebb.
2016. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen a HA-s elèg keserű..
2016. ápr. 6. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!