Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki AngelCare pelenka kukát...

Aki AngelCare pelenka kukát sima szemeteszsákkal használja, ugyse jön ki a szag a kukából?

Figyelt kérdés
2015. júl. 15. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem volt szaga ugy sem. A sajat zsak horror draga bele. Teljesen jo a sima is. Miota eltort a rugalmas belso fedele, azota kinn tartom a teli kertben.
2015. júl. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De kijön. De kiviszem minden nap.
2015. júl. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is sima zsákkal használom, és nincs szaga :)
2015. júl. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk a saját zsákjával is van szaga, ezért inkább a WC-ben tartjuk...

Egyébként próbálkoztunk külön zsákkal is csak azzal két probléma volt:

1. Nagyon macerás volt belefűzni a kiürült gyűrűbe :(

2. Sokkal jobban jött a szag kifelé belőle, mint a saját zsákjából :(

2015. júl. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmi értelme ennek a kukának. Ez is csak egy jó példa arra hogyan húzzák le az emebert ha gyereke születik. Én is jól benyeltem, meg is vettem ráadásul a deluxot újonnan. És hát büdös volt anyatejesen (pontosabban az anyatejes széklet nem annyira büdös, jellegzetes szaga/illata van, és azt is simán átengedte), vegyesen is főleg hozzátáplálás megkezdése után. 1. babámmal azért hozzátáplálásig még próbálkoztam, 2. gyereknél meg már el is adtam és az árából inkább vettem pelnkát.


Ugyanolyan hatásfokkal lehet egy sima nejlonzacskóba gyűjteni a pelust ha mindig zárod az sem lesz büdösebb, persze a nagy dolgokat külön kell zacskozni. Zacsi meg mindig marad innen-onnan pl.: ha vásárolsz sok felgyűlik legalább ilyen módon újrahsznosítod mielőtt a kukába dobnád és az nem kerül plusz költségbe.

2015. júl. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!