Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nyíregyházi H&M-ben van...

Nyíregyházi H&M-ben van kismamaruházat?

Figyelt kérdés
Tegnap abban a tömegben hamar kifordultam, de elsőre nem találtam semmit.
2016. ápr. 8. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs. :) Én és a barátnőm (mindketten kismamák vagyunk:)) holnap megyünk Debrecenbe a Fórumba, mert az ottani h&m-ben van kismama cucc.Nyíregyházán a c&a-ba tudsz kismama holmit vásárolni és most oda is van glamour kupon.
2016. ápr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A sajnos nincs után :( ezt akartam írni...
2016. ápr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ :-)
2016. ápr. 8. 11:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is néztem sajnos nincs. A Brendonban van.

Kismamafarmert a búza téren vettem, az egy kicsi bababolt és nincs sok kismama ruha (babaruha se sok) de egy pár farmer azért van és jó árban.

2016. ápr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
OFF leszek:szerintem nem muszáj horror pénzeket költeni kismama ruhára.Nekem 3 gyerekem van,és bár megtehettem volna,de nem vettem ilyen cuccokat.A leggings,a gumis derekú nacik(létezik mindenféle formában,legyen az jogging,farmer,vászon,vagy elegánsabb anyagú),a gumis derekú szoknyák,a bővebb pólók tunikák,blúzok tök megfelelnek.Igaz,hogy én nem híztam túl sokat(10 kg volt a legtöbb),de ezeket nem "nőttem" ki,mivel pocak alatt lehet hordani a gumis cuccokat.Voltam esküvőn is,arra ugyan vettem egy kismama harisnyát,de volt/van csini gumis derekú szoknyám,és olyan pelerin fazonú felsőm.
2016. ápr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez már a 2. babám, így az alapdarabok megvannak (kismamafarmer, gumis farmer, pár felső). Most később fogok szülni, a nyár közepén, így szoknyát, melegben hordható felsőket gondoltam venni. Én alapból vékony vagyok, most is csak a pocakom nő, így az alapdarabjaim többsége nem jó, az a pár cuccot hordom, amit az első babámnál vettem. A H&M oldalán láttam egyszerű ujjatlan felsőket 2000 Ft-ért, olyat szerettem volna venni, de majd akkor szétnézek máshol.
2016. ápr. 9. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!