Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nyíregyházi nyaralás? Volt...

Nyíregyházi nyaralás? Volt valaki? Milyen? A fürdő környékén szállnánk meg, kisgyerekekkel. Milyen a fürdő?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 29. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Nyíregyházi vagyok,de ajánlom neked,mert Sóstó (ahol a fürdő is van) gyönyörű.Az élménypark hatalmas,nemrég újították fel,de van külön Tófürdő is,Múzeumfalú,Állatkert.A tó körül lehet sétálni,piknikezni,vannak stégek,gyönyörű játszótér,nem vagyok elfogulatlan,rosszul biztos nem éreznétek magatokat.

2014. ápr. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is a környéken lakom,és csak ajánlani tudom.A strandon van kinti,benti rész,a fedett részen a gyerekeknek szuper jól ki van alakítva egy kis játszó-fürdő birodalom,de kint is van nekik külön medence,játszótér,szabadtéri bábszínház is szokott lenni. A strand mellett tó is van,lehet vízibiciklizni is. Az állatkert is nagyon jó!!
2014. ápr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat!

Arra tudnátok válaszolni, hogy a strand környékén tényleg kevés a szállás? Neten nézelődtem, végülis találtam egyet, ami úgy néz ki, hogy jó lesz, csak fura volt, hogy nem volt túl sok hirdetés. A nagyobb fürdők környéke hemzseg a kiadó lakásoktól, házaktól. Ez még aránylag újabb fürdő és még nem álltak át esetleg a kiadásra a környéken lakók?

Vagy nem annyira "befutott", mint a többi? Ami végülis nem baj, mert azért is választottuk, hátha ott nem olyan nagy a zsúfoltság, mint a Balatonnál.

Láttam, a környékben is vannak jó programok, struccfarm, nyírbátori strand, kalandpark, talán kisvasút is?

Remélem, jól sikerül a nyaralásunk majd!

Utóbbi két évben sajna mindkétszer hányás-hasmenés lett a vége a gyerekeknél, ez ellen persze nem sokat lehet tenni.

2014. ápr. 29. 15:05
 4/9 anonim ***** válasza:

Mivel én környékbeli vagyok,így nem szálltam meg sehol,nem is nagyon vagyok képbe a szállásokkal,de erről hallottam jókat.

[link]

Itt a honlapon találsz infot,programokról,a kalandparkról,botanikus kertről.

A nyírbátori strand is jó,de meg sem közelíti a nyíregyházit. A kisvasút viszont Nyírbátorban van.

2014. ápr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mármint nem Hotelben szállnátok meg elsősorban hanem kiadó házban,szobában? Szerintem olyan nem sok lehet.
2014. ápr. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, jobb szeretünk külön családi házban nyaralni és a gyerekeknek is jó, ha van udvar.


Még egy dolgot kérdeznék. Néztem a fürdő vendéglátás pontját, egy éttermet írnak a fürdőn belülre, de azért büfék, pl. lángosos van, ugye?

2014. ápr. 30. 08:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Koala kalandpark <3
2014. ápr. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, vannak lángososok, büfék, ne aggódj:)
2014. ápr. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Akkor minden van, ami kellhet egy jó nyaraláshoz:-)


Köszi mindenkinek az infókat!

2014. ápr. 30. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!