Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen fiú nevet adjak?

Iggi01 kérdése:

Milyen fiú nevet adjak?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik a Bendegúz. :) De kedvelem a kicsit angolosabb neveket is. Az is eszembe jutott, hogy legyen egy 2. neve is! Szerintetek?
2016. ápr. 10. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
A Bendegúz tényleg nagyon jó kis név,nekem is nagyon tetszik.De mostanában már inkább tetszik a Benett szerintem az is nagyon szép,valamint a Bencét is imádom.Szerintem azs jó ötlet,hogy két nevet adsz a gyerkőcnek mert utána esetleg felnőtt korában tud választani,hogy melyiket szeretné használni. :)
2016. ápr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Esetleg a vezetéknevet ha megosztanád akkor jobban tudnánk segíteni.

Így nem igazán lehet mit mondani. Ha a Bendegúz tetszik, akkor add azt.

2016. ápr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Csak angolosat ne. Gondolom magyar gyerek lesz igaz? Nekem nagyon ellenszenvesek a Benett, Noel, Nolen Kevin stílusú nevek, nagyon nem hangzanak szépen magyar vezetéknévvel. A Bendegúz aranyos név, de én választanék mellé egy komolyabbat. Ádám Bendegúz, Bálint Bendegúz, Viktor Bendegúz nem tetszik esetleg?
2016. ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bendegúz nagyon komolytalan...

Inkább Benedek vagy Bertalan.

Két neve ne legyen, úgyis csak egyet fog használni.

2016. ápr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik. Inkább a Benjámin, és sokkal inkább a Bence, hiába, hogy gyakoriak.

A Bendegúz nem komolytalan, hanem... elavult, régies az ízlésemnek.

Az angolos vonal nekem is tetszik, de amiket itt az egyik válaszadó felsorolt, azoktól én is frászt kapok, kivéve a Kevint, nekem az tetszik. Ezen a vonalon keresgélnék tovább. Viszont nehogy a Bendegúz mellé menjen második névnek, a Bendegúz nagyon magyar, akkor már másik magyarosat keressetek mellé.

2016. ápr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon tetszik, még mindig a Bendegúz. Szintén tetszenek az angolosabb nevek. De lehessen becézni! Pl. tetszik a Jacob-Jack. Mondjuk most így belegondolva a Bendegúz magába is egy hosszú név. De az Olivér is nagyon tetszik. :)
2016. ápr. 11. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!