Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Laura, Angéla, Emese nevek...

Laura, Angéla, Emese nevek tetszenek?

Figyelt kérdés
Melyiket adnátok ezek közül?
2016. ápr. 10. 16:33
 1/10 anonim válasza:
Nekem ezek közül a Laura tetszik, max még az Angéla :)
2016. ápr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Emese talán. Mesinek becézném.
2016. ápr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Emese.
2016. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Laura, fel is vettük a listàra.
2016. ápr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%

Sztem regiek, unalmasak. elnezest ha vkit megbántok, ez csak az en velemenyem: angela-nyanyas, romas

Emese-egy voroshaju pattanasos sapadt kepu meset olvaso szemuveges fogszabalyzos lany jut rola eszembe

Laura-qurvas, rib*ancos, kenyes


Meg egyszer bocsanat ha vkit megbantok!!!

2016. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Wolf0101 válasza:
A Laura, szerintem a legszebb nev
2016. ápr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én kislànyom Laura :) Lolázzuk, nagyon szereti a nevét!
2016. ápr. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%

Egyik se tetszik igazán.

Emlékszik valaki a Csinibabában mikor mondta anyuka a kislányának hihetetlenül túlartikulálva, hogy ANGÉÉÉÉÉLAAAAAA??? Mindig ez jut eszembe erről a névről. A Laura nagyon külföldi, ráadásul elég jellegtelen. Az Emese meg anyakocát jelent asszem... ráadásul a Mesi becézés is elég béna...

2016. ápr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Lola meg egy kiskorú kurtizánhoz illik... ezer bocsánat, de már ahogy kiejti az ember, az is perverz egy gyerekre nézve. Ha a lányomra gondolok, hogy milyen lesz nagy korában, egy értelmes, kiegyensúlyozott, olvasott, tájékozott lányt szeretnék látni, nem egy Lolát...
2016. ápr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az Emese tetszik a legjobban, de nem adnám, nem hangzik olyan nagyon szépen szerintem. Pedig csak kedves Emeséket ismerek, akikhez illik is a nevük, mégsem szerettem meg igazán.

A Laura ellenszenves név, bocsi.

Az Angélát meg soha. (Viszont én adnám az Angelikát, hiába hogy cigányos sokak szerint - és konkrétan egy cigánylány miatt szerettem meg. Nincs ebben semmi rossz nekem.)


Ha ezekből kellene választanom valamiért mindenképp, akkor az Emesét adnám.

2016. ápr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!