Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tisztítsunk nagyméretű...

Hogyan tisztítsunk nagyméretű plüssöt, ami nem fér bele a mosógépbe?

Figyelt kérdés

Kisméretű plüssöt betenném a mosógépbe. De a nagyot?


Arra gondoltam, hogy gond lehet amúgy is, ha belemegy a mélyébe a víz és nem tud rendesen kiszáradni.



2016. ápr. 14. 13:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
attól is függ, hogy mivel van feltöltve. de szerintem elég ha fertőtlenítős kendővel áttörlöd.
2016. ápr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tisztítóba elvinni?
2016. ápr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Porszívózd át és töröld át vizes ronggyal.
2016. ápr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mekkora az a plüss?

Én a nagy, ülve kb. 70 centis micimackós Tigrist simán belegyömöszölöm. Szépen ki is szárad.

Ilyen van: [link]

2016. ápr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

ha kívül koszos, akkor szappanos, mosószeres kefével elég átkefélni, és ezt leöblíteni róla, nem kell eláztatni direkt az egészet.

ha az miatt aggódsz, hogy mi minden élhet benne... na, akkor keress egy rokont, akinek van hűtőládája, és tegyétek bele 2-3 napra.

2016. ápr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
És mi fog történni a hűtőben? Tiszta sem lesz és csíra mentes sem.
2016. ápr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tisztítóba vinném, ott vállalnak ilyesmit.
2016. ápr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

csíramentes a mosástól sem lesz (hacsak nem hypoban vagy chicco sterilezőben áztatja), viszont a benne lakó mindenfélére legalább van annyi hatással a fagyasztás, mint a mosás. a szélsőséges hőmérsékletet sok órán keresztül kevésbé viselik el a bacik, mint a vizet (esetleg ezzel járó csökkent oxigénmennyiséget) mondjuk másfél órán át.


azért kérdeztem, hogy mi a cél. tisztítás, vagy a lakók számának redukálása.

2016. ápr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja értem, köszi. Hát ezt a plüss állat fagyasztás dolgot még sose hallottam. Te konkrétan szoktad alkalmazni?
2016. ápr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én kisebbekkel csináltam, amikor nem akartam kimosni. zacskóba bele, és be a fagyóba. pár nap múlva kivettem, még az illata is más.

attól még mosószeres kefével, ronggyal át lehet tisztítani a külsejét, de a belsejére ez hasonló hatással van, mintha mosnám. persze mondjuk a sokéves port nem szedi ki a fagyasztó, de pl új vagy újszerű játékoknál szerintem tök jól alkalmazható pl mielőtt a baba kezébe adja az ember (aztán egy idő után úgysem lesz fontos a mosása)

2016. ápr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!