Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megelőzni a...

Hogyan lehet megelőzni a stríák kialakulását és hogy ne lógjon a szülés után a hasamon a bőr? Van valami bevált praktikátok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Kenni a bőröd és keveset hízni. +genetika, amit nem tudsz befolyásolni. Én DM-es kismamáknak való olajat használtam, nagyon bevált.
2010. ápr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Genetikailag ha laza a kötőszöveted akkor aztán vehetsz rá horror drága kencéket is de nem fog érni semmit sajnos.Tapasztalatból írom, én így jártam.Összesen sikerült 9 kg-ot híznom ami csak jóformán pocak volt és víz amit a vége felé vissza tart a szervezet szülés elötti hónapokban,alapból vékony nő vagyok.Az utolsó 3 hét alatt repedt meg a hasam hiába kentem a terhességem 12-ik hetétől.Barátnőm 25 kg-ot hízott semmi striával.Sajnálom hogy nem tudtam neked bíztató tanácsot adni,de azért azt engedd meg hogy leírjam a terhesség középső időszaka egy felemelő érzés,élvezd ki a pocakosságodat!Jó egészséget kívánok a babáddal egyetemben.
2010. ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ez tényleg attól függ milyen a bőröd.De figyelj magadra egyél egészségesen és kezd el magad kenegetni,már az elején,akkor hátha szerencséd lesz...

Én egy vékony nő vagyok,hatalmas hasam volt terhesen és a melleim is óriásiak lettek(amúgy nem az).Most már csak 2-3kg plusz van rajtam,se a hasam,se a mellem nem lett csíkos,viszont a combom narancsbőrös lett:(

2010. ápr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Genetika. Vagy hajlamos vagy rá, vagy nem.


Nekem krémek nélkül se lett sriás, pedig nagy hasam volt, és 3 méretet nőtt a mellem D kosárról G kosárra.

2010. ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azon kívül amit előttem nagyon jól leírtak a sport is jó, persze úgy igazán hatásos ha már terhesség előtt is rendszeresen sportoltál. Én előtte 12 évig heti min 4x mozogtam és a kajára is figyeltem többé-kevésbé. Nem híztam sokat terhesség alatt, pedig ekkor már nem mozogtam rendszeresen, csak egy kis terhestornát. A hasam viszont óriási volt, a baba nagy súllyal született. A dokim legnagyobb megdöbbenésére a szülés után mindjárt alig volt hasam és mostanra teljesen vissza is ment, kb mint "új" korában. Nem győzte kérdezgetni, mit ettem vagy mit nem ettem a 9 hónap alatt. Pedig nem a kaján múlott, hanem azon hogy nagyon erősek lettek ott az izmaim. Plusz babaolajjal is kentem a terhesség alatt.
2010. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!