Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy húzodik vissza a, , méh,...

Hogy húzodik vissza a, , méh, , szülés után? Mi a teendő bevált módszereket szeretnék . Mit kell vinni a picinek a korházba ha hozom haza?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A szoptatás hatására húzódik össze utófájások kísérik.


módszert? mire?????


ha hozod haza body rugdalozó most még overall is sapka

és babakocsi / autós hordozó.

2011. márc. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Óhh,nagyon köszönöm gyors válaszod.én olyanra gondoltam hogy van még kising ,rékli?vagy ez már ösi divat? De figyi a bébihordozóba lehet?-hisz a baba gerince egyenesbe kell hogy legyen.-nem?

A polya nem divat már?

2011. márc. 2. 14:45
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja lemaradt a modszer hogy mire hát hogy hamarabb huzodjon vissza a hém és kisebb legyen a poci.hallottam olyat hogy hideg vizes ruhát kell tenni rögtön a szülés után a pocinkra .ilyenre gondoltam .-vagy méh összehuzó injekcio létezik .?
2011. márc. 2. 14:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Semmi faxnira nincs szükség. A méh magától húzódik vissza, teljesen kb. a gyermekágy végére. (Ezt ellenőrzik a hat hetes kontrollon a nődokik) Ha szoptatsz, az sokat segít ebben, meggyorsítja a folyamatot. Érdemes fájdalomcsillapítóval felszerelkezned, mert fájhat eléggé az első napokban, bár első babánál kevésbé fáj, minden továbbinál egyre jobban...


Hogy mit kell vinni?

Ez attól függ, melyik hónapban/évszakban születik a pici.

Ha autóval viszitek haza, akkor autós gyerekülés kell (kagyló)

2011. márc. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Óhh,nagyon köszönöm gyors válaszod.én olyanra gondoltam hogy van még kising ,rékli?vagy ez már ösi divat? De figyi a bébihordozóba lehet?-hisz a baba gerince egyenesbe kell hogy legyen.-nem?

A polya nem divat már?


A komment megírásának időpontja: ma 14:45

A kérdező kommentje:

Ja lemaradt a modszer hogy mire hát hogy hamarabb huzodjon vissza a hém és kisebb legyen a poci.hallottam olyat hogy hideg vizes ruhát kell tenni rögtön a szülés után a pocinkra .ilyenre gondoltam .-vagy méh összehuzó injekcio létezik .?



na sorban.


a kising felcsúszik a rékli meg a pólya hát egyedi de már nem divat.

a pólya mellett max babakocsi jöhet szóba ott hordozót nem lehet használni.

nem árt neki ha nincs benne napi másfél óránál többet.

a rugi a legkényelmesebb mert nem csúszkál rajta nincs a nyakában.


ha lapos hasat akarsz az idő kérdése de ha nem volt nagy fektesd rá a babát a pocidra aludjatok úgy kicsit segít a helyzeten de beavatkozni nem kell kémiailag.


6 hét után lehet tornázgatni .

2011. márc. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
méhöszehúzó injekció van, úgy hívják oxitocin. de ezt csak akkor kapsz ha valami miatt nem tudsz rendesen szoptatni (pl a a babád intenzíven van, stb) én pl kaptam pont emiatt. amellett torna,a 6. hét után. de az csak a hasizmon segít a méhen nem., de normél esteben addigra már visszemnt.
2011. márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem nagyon(!) sokat segített a hasszorító, de azt császár után úgy tudom, nem szabad használni. A legtöbb kismama boltban lehet kapni.
2011. márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!