Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek megkapom a pénzt,...

Szerintetek megkapom a pénzt, vagy ne is intézzem?

Figyelt kérdés
A családsegítő szolgálatnál a nemzetközi számlaszámot írták az egyszeri anyasági segély nyomtatványára. Holnap mennék intézkedni a kormányhivatalba. Szerintetek korrigálják a tévedést? Babám januárban született.
2016. ápr. 18. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugy tudtam hogy a Mák utal szoval hozzajuk kell bemenni kulonben elutalják a megadott szlaszámra. És aztán csak akkor korrigálnak ha onnan visszajut a pénz a mákhoz.


Amugy neked kellett volna kitolteni

2016. ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért a családsegítő töltötte ki a nyomtatványt?
2016. ápr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért mert nekik volt ilyen nyomtatványuk. Amúgy vittem a számlakivonatot is. Nem igaz, hogy diplomás emberek még egy számlaszámot sem tudnak rendesen leírni.
2016. ápr. 18. 21:06
 4/7 anonim ***** válasza:
A nemzetközi bankszámlaszám 2 betű plusz 26 számjegy. A bankszámlaszám 16 vagy 24 számjegy. Ha beírták a nemzetközi bankszámlaszám első 24 karakterét (tehát 2 betűt és 22 számjegyet), akkor az utalásnál észre fogják venni és hiánypótlást fognak küldeni.
2016. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pénteken telefonáltam a MÀK-hoz ahol azt mondták, hogy február 17-én átutalták a pénzt. De a számlámon nincs rajta.
2016. ápr. 18. 21:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Megvan a papírod? Amit ráírtak számot, abban van betű? Mert ha van, akkor azt nem is tudták berögzíteni mint utalási számlaszámot. Vagy a betűket kihagyva írták rá a számot? És nem ment vissza az utalás?
2016. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A mákkal egyeztess hogy mégis milyen számlára utaltak.

Amikor a bank majd nekik visszaküldi, mostmár csak akkor fogja mégegyszer kiutalni.

2016. ápr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!