Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 hónapos baba kapálózhat...

3 hónapos baba kapálózhat annyira a kezével, hogy úgy megüti magát hogy az bekékül?

Figyelt kérdés
Kislányom orrán a két szeme között van egy halvány kék folt, mintha megütötte volna, csak arra tudok gondolni hogy magának csinálta... Lehetséges?
2016. ápr. 21. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A fiamnak is látszott sokáig. Ott van egy ér. Nekik még annyira vékony a bőrük, és még fehér is, hogy az látszik ennyire. Legalábbis a fiamnak az volt. Anno én is megijedtem, mondtam is a védőnőnek, hogy nem bántottuk, nehogy azt higyje, hogy attól kék a gyerek, de ő nyugtatott meg.
2016. ápr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:D köszi :D mi se bántottuk :D de ha tényleg az ér az akkor eddig hogy nem tűnt fel? :D
2016. ápr. 21. 18:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak is olyan, tényleg ér, egyébként is hónapok óta látszik szóval biztosan nem beütötte.

Egyébként ettől függetlenül ha már fog os simán fejbe tudják ütni magukat ha egy csörgővel kapálózik de eddig még nem látszott rajta ilyesmi.

2016. ápr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja az én fiamnak se első percben vettem észre csak pár hónapos korában. Hogy hogy nem tűnt fel addig nem tudom.
2016. ápr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lányomnak is sokáig látszott az az èr! Nekem sem tűnt fel egyből, mert volt hogy jobban volt hogy kevésbè látszott. Most hogy sokat kapálòzik, orra esik stb jobban figyelem, de még nem láttam soha hogy egy egy esésnek vagy valaminek nyoma maradt volna :)
2016. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!