Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a blomdah...

Kinek mi a véleménye a blomdahl fülbevalókról? Tényleg jobb mint amit a kozmetikusnál lőnek be? (2hetes kislánynak) És fülbelövéssel eggyütt kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 27. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk kozmetikus lőtte be.

Én azért választottam ezt a fajtát, mert a gyerekeim több mindenre allergiásak, és az meg műanyagból van, biztos nem okoz gondot.

6000Ft volt belövéssel együtt (az ékszer 4000, belövés 2000)

Az én lányaim 5 és 7 évesek voltak.


Én 2 hetes babának biztos nem csináltatnám, mert nagyon vastag a fülbevaló átszúrt szára, ahhoz a pici fülhöz meg még inkább.

És azt is érdemes tudni, hogy belövéskor elgörbülhet, mi amikor kiszedtük, alig tudtuk visszatenni, illetve ha egyszer beteszel egy másik fülbevalót, onnantól nem tudod többé használni, egyrészt piszok szúrós a vége, tehát betenni is nehéz, hogy ne fájjon, illetve vastagabb a szára, a lyuk meg összeszűkül picit.

2016. ápr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013-bán csinaltattam, 8 napos lányomnak (akkora meretut hoztak) 6000 Ft volt akkor, 2 évig használta, nekunk jobban bejött nem kellett forgatni meg torolgetni, be lőttek es kesz is volt.
2016. ápr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6000 körül volt, teljes jó kis fülbevaló semmi gond nem volt vele se sebes semmi nem lett :-)
2016. ápr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2016. máj. 3. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!