Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A párom gyereket akar de én...

A párom gyereket akar de én nem, mitcsináljak? Többi lent

Figyelt kérdés
HHa nem szülök neki gyereket biztos h olyan nőt fog keresni aki szűl neki. De én nem akarok szülni se most se később . Nem tudom elképzelni magam anyának. Saját magam nem tudom megvédeni nemhogy a gyerekem. Lehet hogy bánni fogom hogy nem szültem neki gyereket és lesz neki mástól , miközben szerelmes vagyok belé. De én elvagyok így kb annyibol al az életem hogy alszok dolgozok és vele vagyok . Tudom hogy mehbánnám ha szülnek ráadásul egyedül vagyok és semmi segítségem nincs
2016. ápr. 29. 13:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2016. ápr. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkozzatok el,hogy tovább,mert ennek így nincs jövője.Vagy jussatok közös nevezőre,vagy engedjétek el egymást.
2016. ápr. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

leültök, megbeszélitek.

ha nem akarsz gyereket, elengeded őt

2016. ápr. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
a gyerekvállalásnak közös döntésnek kell lennie. ha nem akarod, akkor ne menj bele. a párod vagy elfogadja, vagy keres valakit aki szül neki. mióta vagytok együtt? hány évesek vagytok? hogyhogy nem jött még fel ez a téma régebben?
2016. ápr. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nőj fel, tanulj meg nemet mondani.
2016. ápr. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
23%

Na tessék, pont erről tettem fel most egy kérdést. :)

Nálunk is ez van amúgy nagyjából.

Szerintem mondd meg neki, hogy még várni akarsz egy kicsit, hogy biztos legyél benne.

Nem tudom hány évesek vagytok, de ha nem csúsztok ki az időből, akkor inkább ne rohanjatok.

2016. ápr. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

a leírásod alapján 20-22 évesnek gondollak. manapság később érnek a fiatalok, ennyi idősen még én sem álltam készen az anyaságra, a párom se az apaságra. szét is mentünk. egy évre. aztán újra összejöttünk, ennek már 12 éve, most 2 éves a nagyobbik lányom, úton van a kistestvére.

majd megváltoznak az érzelmeid, ha kicsit éltél, dolgoztál, "megértél" a feladatra.

2016. ápr. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok ő 5 évvel idősebb , 17 még nem voltam mikor összejöttünk . De mindig is ismertem. Mikor még csak 16 voltam ő már akkor is mondta hogy nagyon szerete gyereket , előszőr össze se akartam vele jönni e miatt mert mondtam neki hogyha gyereket akar ne velem járjon keressen egy olyat aki szül neki. Árva amúgy ezért is akar babat gondolom ő úgy van vele hogy lenne valaki aki mellette van mert a szülei meghaltak csak egy nővére van szóval ő felőle se lenne segítségünk.

Utolsó , azt a kérdést te írtad ki? Válaszolni is akartam de végűl nem írtam semmit :)

2016. ápr. 29. 13:25
 9/19 anonim ***** válasza:
Hát 19 évesen még én sem akartam volna.Nem gondoltam,hogy ilyen fiatalok vagytok.
2016. ápr. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

19??? húúúúha!!

Én még 25 éves koromban is azt mondtam, hogy nekem sosem kell gyerek, 28 éves koromban meg már nem tudtam mit csináljak hogy összejöjjön mert sajnos lombikoznunk kellett.

Nagyon fiatal vagy, még fel kell nőnöd..

2016. ápr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!